Skocz do zawartości
Forum

Połykanie spermy


Gość 01cynamonowa

Rekomendowane odpowiedzi

To moze i ja cos wniose do tej dyskusji, chociaz dawno zalozono watek i moze nikt juz nie odpowie.... mam 20lat, ze swoim facetem jestem prawie od 3 a sex uprawiamy ponad 2:) i owszem robie mu loda z polykiem a nawet konczy mi w buzi podczas normalnego sexu czyli razem ze sperma zlizuje swoje soki i nie brzydze sie bo to tak jakbym brzydzila sie z nim calowac ze wzgledu na sline jego i swoja bo dla mnie to takie same plyny ustrojowe:) a co do glownego tematu to uwazam ze jezeli Cynamonowa chce tylko boi sie swojej reakcji na sperme to powinna sie przelamac i raz sprobowac, moze sie jej spodobac jak wiekszosci kobiet, nie ma co od razu zakladac ze nie dam rady... to tak jak jestesmy w wesolum miasteczku i chcemy isc na diabelski mlyn ale sie boimy ze ze*ramy sie ze strachy pozygamy itp, jednak ryzykujemy a po skonczonej zabawie okazuje sie ze bylo super i znowu idziemy w kolejke po bilety:p jesli jednak strach jest za duzy to powiedz chlopakowi ze nie jestes jeszcze gotowa bo nigdy tego nie robilas i zeby dal ci troche czasu, na pewno zrozumie i poczeka...jednak nie bedzie czekal wiecznosci... niewykluczone ze moze skoczyc w bok, to tak jak z jedzeniem...jezeli kobieta nie umie gotowac to facet da jej czas na nauke, raz zje przesolona zupe, drugi raz przypalony gulasz ale jezeli za ktoryms razem doztanie twarda watrobke to zacznie jesc na miescie zeby na obiad w domu nie byc glodnym:) reasumujac: jesli chec na loda z polykiem jest tlumiona przez strach to sprobuj sie przelamac, jezeli jednak sie brzydzisz to zastanow sie czy to na pewno tan chlopak bo kochanej osoby sie nie brzydzi...
zaraz pewnie dostane opieprz od zaniedbanej i niewyrzytej mamuski ale co mi tam:) wyrazilam zdanie mniej wiecej rowiesniczki zalozycielki watku wiec shut up:p

Odnośnik do komentarza

[quote="beatson"]Mój chłopak nigdy mnie o to nie prosi. Mało tego - zawsze kiedy jest "już blisko" prosi mnie, żebym przestała, bo nie chce, żebym to robiła. Więc wydaje mi sie, że powinnaś z nim szczerze porozmawiać. O swoich obawach, lękach i odczuciach. O tym, że Cie to odrzuca i masz blokade przed zrobieniem czegoś co jest wbrew Twojej woli. Mysle, że jak narawde Cię kocha, odpuści sobię jedną ze swoich fantazji, a wasz seks i tak będzie wspaniały :)[/ twój chłopak cie o to nie poprosi ale to nie znaczy że o tym nie fantazjuje.... ja uwielbiam sex z moim chłopakiem i kiedy on dochodzi podczas sexu oralnego nie przerywam mu w najlepszym momencie ... dziewczyny nie przesaadzajcie z tym obrz\ydzeniem ... was faceci nie pieszczą w tych miejscach... chyba że wy jesteście suche jak pieprz

Odnośnik do komentarza

Wiadomo że każdy facet chce do konca. Proponuje spróbować to nie jest takie straszne. Tylko sperma ma zawsze inny smak jest kwaśna jest słodka lub cierpka zalezy od tego czy jest po alkoholu itp. Czasami jak mam chęc na faceta to biore do końca chce poprostu partnerowi zrobic przyjemność na początku miałem to samo co ty ale teraz jest już wszystko ok. Pozdrawiam Daro

Odnośnik do komentarza

Fakt, że chłopak chce skończyć w Twojej buzi, wcale nie oznacza, że masz połykać spermę. Sperma smakuje specyficznie. Niektóre kobiety ją lubią, niektóre nie. Idąc tym tropem, niektóre kobiety z łatwością połykają spermę, inne zaś mają odruch wymiotny. Pamiętaj, że zawsze możesz wypluć spermę. Miej w zasięgu ręki chusteczki, wtedy będziesz czuła się bardziej komfortowo. Wyplucie spermy, wcale nie oznacza zniewagi. Porozmawiaj o tym ze swoim chłopakiem. Powiedz mu o swoich obawach (kochanie, chcę spełnić Twoją fantazję, ale obawiam się, że będę miała odruch wymiotny, że mi się to nie spodoba...) zapytaj jak zareaguje, kiedy będziesz chciała wypluć spermę. Rozmowa przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Subiektywne nastawienie , to jedno .. Natomiast praktyczna rada ,jak spróbować przynajmniej przełamać pierwsze lody i coś zmienić w temacie ,to drugie . Myśle ,że pomocną jest metoda robienia baardzo małych kroczków . Oswojania sie ze smakiem , zapachem i konsystencją spermy . Np. ? ...Moczysz paluszek (na początek może być naprawde odrobine) w spremie , z JEGO ciała i smakujesz . Wtedy jest to tylko twoja i tylko twoja decyzja czy i z jaką ilością chcesz mieć do czynienia . Możesz wspomagać się ulubionym smakiem (np. odrobiną czekolady ) . Powtrzaj doświadczenie , kiedy znow bedziesz miała cheć , bez ponaglania i pospiechu . Z czasem ,kiedy zdecydujesz sie pójść krok dalej ...może bez pośrednictwa paluszka. Dopiero gdzieś na samym końcu tej drogi jest miejsce na jego orgazm w twojej buzi... O zwajemnym szacunku i bliskości ,w waszych relacjach nie pisze ,bo to oczywiste podstawy ,by brać sie za ''takie rzeczy'' ...

Odnośnik do komentarza

wiesz ja tak samo miałam ,nigdy bym do ust nie wzięła członka.ale razu pewnego chciałam chłopakowi w dniu urodzin zrobić coś niesamowitego i wzięłam go do buzi ,zrobił dosłownie cztery ruchy w moich ustach i było po wszystkim spuścił się ale strzał był tak mocny że wszystko połknęłam było wszystko okey ,teraz tylko tak się kochamy.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Amanda z Dubicy

Dziewczyny,które nie połykają spermy wiele tracą.Ja też czułam wstręt do spermy ,ale jak pewnej nocy posmakowałam to teraz tylko tak chcę się kochać.Wszystko by było dobrze,gdyby penis mojego chłopaka był troszeczkę krótszy.Ma 21 cm i za bardzo wchodzi mi w gardło,ale hamuję go trochę ręką.Jest bosko,dziewczyny odważcie się i spełniajcie swoim chłopakom trochę rozkoszy,sobie też.

Odnośnik do komentarza

Sałatka Spermowa:

liść kapusty i pó pomidora pokroić drobno wżucić do miseczki.
łyżeczke kukurydzy.
Walnąć facetowi konia prosto do sałatki, najleprza jest sperma kiedy facet przez cały miesiąc nie miał stosunku lub uprawiał mastrubacji.

Mieszamy wszystko i gotowe....niam niam niam.
Jak kto lubi może u konia wytrzepać pu szklanki będzie ;)
Smacznego

Odnośnik do komentarza
Gość naiwna jesteś

~viv
Mysle, że jak narawde Cię kocha, odpuści sobię jedną ze swoich fantazji, a wasz seks i tak będzie wspaniały :)

Myślisz? Dobrze napisane.
Trzeba być bardzo młodą i naiwnie idealizującą wszystko młodą osóbką, żeby tak myśleć. Doświadczona osoba wie, że to tak nie działa - nawet jak kocha może skorzystać z okazji do realizacji swoich fantazji na boku, bo seks i miłość to nie całkiem to samo. To już nie te czasy, że facet się katował całe życie w imię miłości rezygnacją z czegoś, czego pragnął i odwrotnie kobieta. Dziś wszystko można mieć, nawet gratis, więc jak ukochana osoba nie współuczestniczy w realizowaniu pragnień, znajduje się inną osobę, która to zrobi. W ten własnie prosty sposób obok ukochanej/ukochanego pojawia się kochanka/kochanek. Kiedyś oczywiście też tak było, ale nie było to tak dostępne jak obecnie.

Odnośnik do komentarza

Mój chłopak mi się nawet nie pytał... Zamiast coś powiedzieć to krótko przed końcem przyspieszył o mi po same jajka wcisnol że połowa mo odrazu w gardło poleciała... Też myślałam że to obrzydliwe i mu powiedziałam że sam ma spróbować. To wtedy mnie zgasil na maxa i jak mialam jeszcze sperme w buzi to zaczął mnie całować... od tamtej pory nie mam z tym problemu... a podniecajace jest

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...