Skocz do zawartości
Forum

Połykanie spermy


Gość 01cynamonowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina_22

Julia zgadzam się z Tobą, ale np u nas tak czy siak sperma trochę wypływa więc i my jesteśmy mokrzy i prześcieradło trochę też;) więc chwila razem nas nie zbawi dlatego przytuleni drzemiemy trochę, a dopiero później idziemy się kąpac:)

Odnośnik do komentarza
Gość karolina_22

Kurczak myślę, że każdy jest inny i dla każdego co innego jest obrzydliwe i chyba mamy do tego prawo prawda? I co ma do tego miłośc?O.O wiązanie połykania spermy z miłością jest co najmniej dziwne... ani ja nie robię dobrze partnerowi ustami ani on mi(wręcz bym nie chciała) i nie oznacza to, że się nie kochamy, ale po prostu tego nie potrzebujemy...czy to takie dziwne?

Odnośnik do komentarza

Ale ktoś Wam mówił w ten sposób że to dowód miłości?
Ja mówię o czym innym że jeśli się kocha kogoś to zrobienie minetki nie jest obrzydliwe bo jak może być cipka ukochanej kobiety obrzydliwa? No chyba że jest brudasem !!! A kobiecie która nie pozwala partnerowi tam pogmerać jezykiem współczuje ...
Ja wiem że pewnie kościół zabrania takich praktyk :) ale też i sam seks bez zamiaru poczęcia to też jest zabronione więc spowiadać się moje panny niedziela już tuż-tuż :)

Odnośnik do komentarza

Kurczaku tutaj się mylisz, bo taki seks nie jest wcale zabraniany przez kościół, a i seks bez zamiaru poczęcia nie jest, jeśli się nie stosuje specjalnych metod antykoncepcji, tylko zapobiega w sposób naturalny (czyli nie kocha się z drugą osobą wtedy kiedy są dni płodne) :)
ja też nie rozumiem trochę tego jak narządy ukochanej osoby mogą być dla kogoś obrzydliwe, ale jeśli obie osoby nie czują potrzeby takich pieszczot, to wszystko jest w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Gość karolina_22

Kurczak strasznie szufladkujesz... Nie musisz mi ani mojemu partnerowi współczuć- nie pomyślałeś, że każdy lubi co innego?! skoro nie czujemy takiej potrzeby to mamy robic na siłe? skoro tego nie robimy to znaczy, że co tydzień latamy do kościółka i spowiedzi?!! sorrry:/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...