Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość agnieszka3011

Rowerek stacjonarny a bieganie na schudnięcie kilku kg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agnieszka3011

mam 18 lat, 160cm wzrostu i ważę 50kg, chciałabym zrzucić 3-4kg w jakieś 2 miesiące i zeszczupleć szczególnie w udach, czy rowerek starcjonarny mi w tym pomoże czy lepsze by było bieganie? do tego wydaje mi się że diety na mnie nie działają i że gdy jem częściej, a mniej to tyje znacznie bardziej niż jak zjadam starsznie mało w ciągu dnia : /

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość efciak

ja sie zastanawiam czy od rowerku uda schudna czy moze wlasnie przytyja od miesni ud??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Komercha

a mie dziwi z czego Ty chcesz się odchudzać bo przeciez nie masz nadwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze to wcale nie powinnaś się odchudzać, ponieważ Twoja waga jest prawidłowa. Co do wyszczuplenia uda to i bieganie i rowerek stacjonarny będą dobrym rozwiązaniem. Tylko w przypadku rowerka musisz pamiętać aby używać go bez obciążenia, wtedy bowiem spalisz tkankę tłuszczową a nie spowodujesz rozrostu mięśni. Oprócz tych dwóch sposobów możesz jeszcze jeździć na rolkach, robić półprzysiady i pływać. Pływanie bardzo dobrze modeluje nogi i całą resztą ciała a przy tym nie obciąża stawów.
Po drugie jeśli jesz częściej ale mniejsze porcje i przy tym nie ćwiczysz i nie jesteś aktywna to może zdarzyć się tak że będziesz tyć. Tak samo będzie się działo jeśli będziesz podjadać między posiłkami, albo posiłki będą mieć niewłaściwy skład.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ZielonaHerbata

rowerek bym sprobowala ale biegac nie lubie wydaje mis ie ze glupio bede wygladala biegajac sobie po ulicy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...