Skocz do zawartości
Forum

Możliwość zapłodnienia przez preejakulat podczas peetingu


Gość ma...4a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio przez parę tygodni razem z moim chłopakiem uprawialiśmy petting ( byłam w ubraniach on również ) chłopak wkładał mi palce do pochwy. Z racji iż mam nieregularne okresy praktycznie niemożliwe jest wyliczenie dni płodnych. Zastanawia mnie to czy przez niewielką ilość preejakulatu znajdującego się na jego palcu mogło dojść do zapłodnienia? Parę dni po pettingu czułam ból podbrzusza oraz lewego jajnika. Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

do zapłodnienia wystarczy że jeden plemnik, więc nawet minimalistyczna ilość preejakultu ( o ile jest w niej jakiś żywy plemnik) wystarczy do tego, żeby doszło do zapłodnienia. W preejakulacie mogą znajdować się żywe plemniki dlatego też najlepiej zrobisz jak poczekasz do miesiączki, jeśli jej nie dostaniesz to zrób test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Seksuolodzy uważają iż podczas pettingu można zajść w ciąże. Opisują, iż w przypadku przeniesienia nasienia na palcach do pochwy kobiety istnieje istotne ryzyko zajścia w ciąże.
Jeżeli został przeniesiony płyn ejakulacyjny to ryzyko jest ale bardzo małe.
Dla upewnia się, że podczas zabaw nie doszło do zajścia w ciąże, wykonaj test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki lub 14 dni po tym zdarzeniu.
Ból brzucha i lewego jajnika może być związany zupełnie z czymś innym. Tym bardziej, że podałaś iż masz nieregularne cykle. Myślę, że powinnaś odwiedzić ginekologa i wyjaśnić przyczynę.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...