Skocz do zawartości
Forum

Interpretacja wyników moczu w 9. tygodniu ciąży


Gość o-...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
jestem w 9 tygodniu ciąży, zrobiłam badania moczu i trochę martwią mnie wyniki, a do wizyty u ginekologa pozostały 2 tygodnie. Proszę o poradę czy powinna zaczekać i o czym ewentualnie świadczą wyniki:
color : NOT ENTERNED
GLU negative, BIL negative, KET negative, SG =1.030, BLO negative, pH 6.0, PRO negative, URO 0.2 E.U./dL, NIT negative, LEU Moderate
osad: Nabłonki: płytki liczne wpw, Leukocyty: 12-15 wpw, Erytrocyty: pojedyńcze świeże wpw
Inne: pojedyńcze bakterie, nieliczne drożdże, śluz w pasmach.
Proszę o odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,

Prezentowane przez Panią wyniki świadczą o infekcji dróg moczowych. Proszę udać się z tym wynikiem do swojego lekarza prowadzącego i rozpocząć leczenie.
Proszę nie stosować na własną rękę w ciąży żadnych preparatów, bez uprzedniej konsultacji z lekarzem(w ciąży często może być inne dawkowanie), tak jak sugeruje koleżanka. Lepiej będzie jak sobie kupi Pani suszonej żurawiny i będzie jadła(w takiej postaci nie zaszkodzi).

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jak pokazują badania retrospektywne, które monitorują kobiety w ciąży po fakcie zażywania żurawiny (w tym preparatu żuravit), u żadnej z obserwowanych kobiet nie wystąpiły jakiekolwiek działania niepożądane związane z jej przyjmowaniem. Nie wykryto również jakichkolwiek wad wrodzonych u dzieci, których matki przyjmowały żurawinę w ciąży. Na tej podstawie można stwierdzić, że żUravit jest produktem, który może być bezpiecznie przyjmowany przez kobiety w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...