Skocz do zawartości
Forum

Miesiączka z brązowym śluzem i skrzepami a ciąża


Gość ki...17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
W tamtym miesiącu dostałam miesiączke taka ze krew wypływała z brązowym śluzem i skrzepami. Stosunek uprawiałam 1 stycznia a okres dostałam 23 stycznia w miarę regularnie i po tem 12 lutego zrobiłam test ciążowy wykazał brak ciąży i teraz 21 lutego dostałam miesiączke taka sama jak w tamtym miesiącu i nie wiem czy dalej jest możliwość ze jestem w ciąży. Z partnerem zabezpieczamy się prezerwatywami. Dodam jeszcze ze zawsze mam bardzo bolesne miesiączki i czasami podczas miesiączki wymiotuje i mam duszności więc wg. Mnie to nie może być objawem ciąży ponieważ miałam już tak jak jeszcze byłam dziewica. Proszę o odpowiedź o czym może świadczyć moja miesiączka mam 17 lat i 1 stycznia przeżyłam swój pierwszy raz od tamtej pory mam takie dziwne miesiączki czyli drugi miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie jestem w stanie ocenić czy jest Pani w ciąży. Skuteczność prawidłowo stosowanej prezerwatywy wynosi około 80%, co oznacza, że jeśli prowadzi Pani aktywne życie płciowe istnieje 20% szans, że może Pani zajść w ciążę. By to zweryfikować warto skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.
A propos miesiączek to współżycie płciowe nie wpływa na ich charakter. To co Pani opisała wydaje się być prawidłową miesiączką.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...