Skocz do zawartości
Forum

Kremy na wybielenie blizn po wypryskach


Gość SickAngel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SickAngel

Mam pytanie odnośnie Xerial 50.Wskazania do użycia to min.przebarwienia,zapalenie okołomieszkowe,nadmierne rogowacenie,łuszczyca.Znajduje się tam dość duże stężenie kwasu.Do tej pory używałam Cerkodermu 30 %.Jednak nie ma zawrotnych rezultatów.Dlatego jestem ciekawa czy Xerial 50 jest w stanie wybielić bilzny tak, by miały barwę skóry.Wiadomo,blizny z czasem bledną,ale mi chodzi głównie o te po wypryskach,nie trądziku czy przebytych zabiegach operacyjnych.

Odnośnik do komentarza

ja mam na dekolcie blizny po wypryskach i nie usunelam ich calkiem sa prawie koloru skory ale ciut jasniejsze jak sie opalam to zostaja troche jasniejsze niz skora juz chyba nic z tym nie zrobie ja stosowalam mnostwo masci i nic, dermatolog mi powiedziala ze raczej mi tak zostanie. Mam nadzeje ze Ty nie masz takich sladow jak ja i ze znajdziesz jakas dobra masc odradzam zele ktore zasychaja na skorze tworzac skorupe mnie nic nie pomagaly a są drogie i czasem placki biale zostawiaja i trzeba czekac az pigment wroci

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Byłam,ale nie próbowałam,za to kupiłam sobie jeszcze hasceral i od niego zaczęłam jakieś dwa tygodnie temu.
Najpierw robię sobie peeling gruboziarnisty z solą z morza martwego,potem na noc wcieram dość intensywnie maść i mogę szczerze napisać,że widzę zmiany i poprawę:)

Odnośnik do komentarza

SickAngel, a może masz na myśli przebarwienia po stanach zapalnych skóry? Krostki bardzo często pozostawiają po sobie ciemniejszy ślad - w szczególności wtedy, gdy usiłujemy je usuwać mechanicznie. Zazwyczaj takie przebarwienie ustępuje samoistnie po kilku tygodniach. Można ten proces przyśpieszyć, np. stosując na co dzień kosmetyki z 12% stężeniem kwasu glikolowego.

Odnośnik do komentarza

~SickAngel
No tak,ale mi konkretnie chodzi o Xerial 50,być może któraś z was miała z nim styczność bądź ktoś z rodziny.

Xerial 50 jest dedykowany do pielęgnacji zrogowaciałej skóry stóp. Wysokie stężenie mocznika przyśpiesza złuszczanie obumarłego naskórka. Poza tym, kosmetyk zawiera w składzie substancje silnie natłuszczające. Niestety mogą one przyczynić się do powstawania zaskórników. Raczej bym odradzała stosowanie tego kremu na twarz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...