Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki, ciągnięcie w podbrzuszu i obolałe piersi a ciąża


Gość bl...18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

od ponad 10 dni spóźnia mi się miesiączka co prawda miałam zaburzenia ponieważ miałam torbiel na jajniku. ale od 2 miesiecy juz było normalnie i miałam miesiączkę 13 stycznia stosunek 17 ggzie było duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. później jakieś dziwne krawwienie na które dostałam lekarza aby sie zatrzymało. robiłam test bhcg 1 lutego i wykazało 2.0 pózniej około 9 test z apteki i pokazał wynik negatywny. według obliczeń miesiączkę powinnam dostać 9 lutoego a do dzisiejszego dnia nie mam. mam obolałe piersi od kilku dni i stuki, pojawia jakeś takie ciągniecie w podbrzuszu i bóle jajników przy szybkich ruchach w bok oraz od 2 tygodni mam taki gesty biały sluz bez zapachowy myślałam że to moze być grzybica ale nie ma zadnego specyficznego zapachu, to był by 5 tydzień od normalnej miesiaczki czy lekarz jest w stanie zauwarzyć to poczas normalnego badania. i czy jest możliwość ciązy?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ponieważ współżyła Pani bez zabezpieczenia ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Proszę bowiem pamiętać, że testy ciążowe nie są nieomylne i mogą dawać wyniki fałszywie ujemne. Miarodajny powinien być wynik beta-HCG z krwi. Ciąża nie jest jednak jedyną możliwą przyczyną braku miesiączki. Ponieważ ma Pani dodatkowe objawy w postaci dolegliwości bólowych zdecydowanie proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...