Skocz do zawartości
Forum

Silny ból brzucha po leczeniu raka szyjki macicy


Gość an...a1

Rekomendowane odpowiedzi

W 2004 roku przeszlam leczenie (nie mam nic usuniete) raka szyjki macicy radioterapia,brachoterapia i chemioterapia.Gdzies od roku mam bole brzucha w tej chwili sie nasilaja nie pomagaja juz nawet zastrzyki rozkurczowe.Bylam u lekarza onkologa stwierdzil ze bole sa spowodowane zrostami na jelitach.Stosuje diete pije siemie lniane i nic nie pomaga nie moge prowadzic normalnego zycia co moge dalej robic bo mam juz dosyc tego bolu.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie napisała Pani w jaki sposób specjalista onkolog ocenił, że opisane bóle są skutkiem zrostów w obrębie przewodu pokarmowego. Jeżeli wykonano Pani badania obrazowe wykluczające wznowę/przerzuty to taką diagnozę można zaakceptować. Jeżeli natomiast nie, zdecydowanie powinna Pani takie badania wykonać. W celu ustalenia najbardziej efektywniej formy leczenia (w przypadku zrostów w jelitach) proszę skonsultować się ze specjalistą gastroenterologiem.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Kiedy miała Pani wykonaną ostatnio diagnostykę??Chodzi mi o badania obrazowe?? Na jakiej podstawie Onkolog stwierdził, że przyczyną bólów brzucha są u Pani zrosty jelita??
Myślę, że jeżeli Panią boli brzuch to powinna Pani szukać dalej pomocy. Może u jakiegoś dobrego chirurga?? Niestety nie znam pełnej Pani historii więc trudno mi coś doradzić konkretnego.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...