Skocz do zawartości
Forum

Obfity żółty śluz przy staraniach o dziecko


Gość pa...23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pojawił mi się obfity żółty śluz. Cały czas czuję jakbym miała wilgotno. Pojawia się także podczas oddawania moczu. Jest to bardzo uciążliwe. Poszłam do ginekologa i stwierdził, że wszystko jest w porządku. Od dwóch miesięcy staramy się o dziecko. Zaczęłam przyjmowac kwas foliowy.

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Pojawienie się nadmiernej ilości śluzu o zmienionej barwie może być objawem stanu zapalnego w obrębie układu moczowo-płciowego. Z drugiej jednak strony ginekolog powinien zauważyć ten fakt podczas badania. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to powinnaś udać się ponownie do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Obfity śluz może pojawić się w kilku przypadkach. Jeżeli nie masz żadnych dodatkowych objawów w postaci bólu, pieczenia, dyskomfortu podczas uprawiania seksu czy mikcji, dodatkowo lekarz nie stwierdził żadnych nieprawidłowości, to nie musisz się tym przejmować.
Obfity śluz jest pewnie związany z tym, że częściej współżyjesz teraz ze swoim partnerem. Na wydzielinę składają się: jego nasienie, wytrysk kobiecy(wydzielany podczas Twoich orgazmów), możesz mieć np. teraz dni płodne, dodatkowo twoje gruczoły pobudzane penetracją, wydzielają więcej wydzieliny łagodzącej Twoją śluzówkę oraz działającą jako naturalny lubrykant.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...