Skocz do zawartości
Forum

Alergia na pyłki traw


Gość pączuszek8

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pączuszek8

Mam alergie na pyłki traw chodzę na odczulanie i prowadze dzienniczek odczulania. Teraz, w maju mam mozliwość wyjazdu do pracy za granicę, tam bedę mogła pracowac przy roślinach, boje się że alergia się naisli - czy jest mozliwe, żeby dostawac takie zastrzyki abym mogła pracowac przy pyłkach? Mozna oszukac testy aby nie wyszła mi alergia? Boje sie ze przez to mogą mnie odrzucic z pracy
Prosze o odp.
Patrycja

Odnośnik do komentarza

~motomaniak666
Mam pytanie dotyczące alergii na pyłki traw co jest najlepsze, leki homeopatyczne, leki w sprayu do nosa czy tabletki?? i kiedy najlepiej zacząć je brać??

Witam!
W przypadku alergii na pyłki traw konieczne jest odpowiednie leczenie. Terapia dobierana jest w zależności od nasilenia objawów. Proszę udać się na wizytę do specjalisty alergologa, który z pewnością dobierze odpowiednią terapię.

Odnośnik do komentarza
Gość oczkaciacha

Mając uczulenie na pyłki kwiatowe najlepiej udać sie do swojej przychodni i skonsultować sie z lekarzem.Lekarz przepisze na to pewne krople która na 100%pomogą wiem to ze swojego doświadczenia.Sama mam uczulenie na pyłki,ciagle miałam czerwone oczy a po tych kropelkach troche to ustepuje juz nie dolega mi łzawienie

Odnośnik do komentarza

~kesi_1981
mój 18 m-czny syn strasznie trze oczka i ma je popuchnięte czy może to być alergia na trawy???

Alergia na pyłki drzew i traw może dotknąć nawet małe dziecko, takie jak Pani synek. Proponuję, aby udała się Pani z nim do lekarza alergologa, który zaleci odpowiedni lek antyhistaminowy, stosowny do wieku chłopczyka oraz krople do oczu. Dodatkowo może u niego wystąpić katar, a nawet kaszel.

Odnośnik do komentarza

To zależy, jakie są objawy uczulenia na pyłki. Jeżeli jest to wodnisty katar, kichanie, świąd i łzawienie oczu to należy brać leki antyhistaminowe, również dostępne w aptece bez recepty, aerozole do nosa, zawierające sterydy ( na receptę ) i krople do oczu, niektóre również możliwe do kupienia bez recepty. Natomiast jeżeli wystąpi kaszel z dusznościami, wówczas niezbędne będą inhalatory przyjmowane dooskrzelowo, zaordynowane przez lekarza alergologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...