Skocz do zawartości
Forum

Otarcie penisa po wytrysku o majtki a ciąża


Gość el...95

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam taką sytuację .. i mam mocne objawy co do niej . : Miałam kontakt ze spermą, może nie dogłębny, bo mocno powierzchniowy, ale jednak! Mój partner podczas stosunku wyciągnął szybko penisa ponieważ czuł że go już zbiera .. po wyciągnięciu dopiero wtedy zaczęła się wydzieli wytwarzać na moim brzuchu .. ale otwarł penisa o majtki .. Czy mogę przez to zajść w ciąże?

Odnośnik do komentarza

nie bardzo rozumiem ale cóż. Jeśli sperma nie została wprowadzona do pochwy to nie ma szans na zapłodnienie, ale.... Z twojego postu wynika że był to stosunek przerywany, bez zabezpieczenia. Podczas każdego stosunku, u mężczyzn wydziela się preejakult to jest płyn w którym mogą znajdować się żywe plemniki zdolne do zapłodnienia komórki jajowej. Tak więc istnieje ryzyko że mogłaś zajść w ciążę. Dlatego dobrze by było abyś zrobiła sobie test ciążowy po upływie 14 dni od tego stosunku.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Jeżeli uprawialiście seks bez zabezpieczenia oraz/i byłaś w okresie dni płodnych to owszem występuje ryzyko zajścia w ciąże pomimo wytrysku poza pochwą. Zapłodnienie w tym wypadku będzie konsekwencją wydzielania do pochwy tzw. płyny ejakulacyjnego.
Przy skrupulatnym stosowaniu tej metody antykoncepcji, wskaźnik Pearla wynosi 4 tzn. 4 kobiet na 100 zajdzie w ciąże, stosując tą metodę przez rok czasu.
Jeżeli okres będzie się spóźniał wykonaj test ciążowy.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...