Skocz do zawartości
Forum

Krwawienia z pochwy nie będące miesiączką


Gość innaaa92

Rekomendowane odpowiedzi

Gość innaaa92

Witam. Chcialabym spytac od czego mogą byc samoistne krwawienia , i wiem napewno ze to nie jest okres. Wiem ze mam grzybice i czekam na wizyte na 16 marca, ale strasznie się boje co to może byc. Czy przez te grzyby?? CZy to moze nadzerka czy cos gorszego? Upławy są brazowe.. i od dwoch dni krwawienia.. Długo juz lecze grzybice i ciągle powraca.. jestem bezsilna... nie wiem jak ją pokonać. Proszę o odpowiedz Eksperta . DZiękuję, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz grzybicę to wstrzymaj się ze stosunkami do czasu wyleczenia jej, bo stosunek może podrazniać ścianki pochwy. Jeśli masz nadżerkę, to możliwe, że brazowe plamienia są z nadżerki bo to się często zdarza, własnie kobiety mają brązowe plamienia przy nadzerce. A czerwone plamienia lub krwawienia moga byc krwawieniami srodcyklicznymi. W piatekw szystko się okaże, ale nie uprawiaj narazie stosunków, wyleczysz grzybice, lekarz zobaczy co tam z andzerka i na pewno zapanujecie nad krwawieniami.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Krwawienia międzymiesiączkowe mogą mieć wiele przyczyn. Małe krwawienia w okresie okołoowulacyjnym mogą być czymś normalnych. Często są objawem poważnych schorzeń m.in.:
-chorób przenoszonych drogą płciową( przewlekłe zakażenie grzybicze występujące u Pani może się także do tego przyczyniać-śluzówka z powodu przedłużającego się zapalenia staje się wiotka, wrażliwa i bardziej podatna na otarcia),
- nadżerka( jest ubytkiem błony śluzowej macicy i także jednym ze skutków przewlekającego się procesu zapalnego),
-nowotworu narządów rodnych,- tutaj proponuje wykonać kontrolną cytologię, czy wszystko jest w porządku. Jeżeli cytologia wyjdzie zła trzeba poszerzyć diagnostykę o kolposkopię.
- schorzeń tarczycy.Może Pani oznaczyć sobie TSH u lekarza rodzinnego.
Trochę nie podobają mi się te nawracające grzybice. Jeżeli ma jeszcze Pani jakieś wątpliwości proszę pytać.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

13grudnia mialam ostatnia miesiaczke trwala ona do 21 grudnia.Z poczatku miesiaczki krew byla prawie ze czarna. Po dwoch dniach od zakonczenia miesiaczki zaczela sie jasnobrazowa wydzielina z pochwy.Od wczoraj wydzielina ma kolor czerwony.Z pochwy leci krew.Jest to nie duza ilosc ale nigdy mi sie to nie zdazalo.Jakies 2mies. temu leczylam sie na jajniki.Prawy jajnik byl 3razy wiekszy od lewego.Do lekarza zglosilam sie bo zatrzymal mi sie okres.Dostalam dwa antybiotyki. Po dwoch dniach brania lekow dostalam miesiaczki.Mialam robiona cytologie.Wyniki byly bardzo dobre.Lekarz powiedzial nawet ze rzadko spotykane.A wiec skad wzielo sie to krwawienie? Co moze byc jego przyczyna?Czy to moze byc cos powaznego?

Odnośnik do komentarza

madziaa018
13grudnia mialam ostatnia miesiaczke trwala ona do 21 grudnia.Z poczatku miesiaczki krew byla prawie ze czarna. Po dwoch dniach od zakonczenia miesiaczki zaczela sie jasnobrazowa wydzielina z pochwy.Od wczoraj wydzielina ma kolor czerwony.Z pochwy leci krew.Jest to nie duza ilosc ale nigdy mi sie to nie zdazalo.Jakies 2mies. temu leczylam sie na jajniki.Prawy jajnik byl 3razy wiekszy od lewego.Do lekarza zglosilam sie bo zatrzymal mi sie okres.Dostalam dwa antybiotyki. Po dwoch dniach brania lekow dostalam miesiaczki.Mialam robiona cytologie.Wyniki byly bardzo dobre.Lekarz powiedzial nawet ze rzadko spotykane.A wiec skad wzielo sie to krwawienie? Co moze byc jego przyczyna?Czy to moze byc cos powaznego?

wyszło cos boetrazmam taki sam problem

Odnośnik do komentarza
Gość gregor9021

witam,mam pytanie,otoz z moja narzeczona kochalisy sie wczoraj i zauwazyle na swoim czlonku krew.... nawet na poscieli bylo jej troszke... oja dziewczyna chodzi regularnie do ginekologa,wszystko w jak najlepszy porzadku,cytologia co pol roku,wszystko ok... jestesmy swoioi jedunui partnerai i nigdy nie ielismy jakiejs choroby wenerycznej w ogole nie ma mowy... wiec prosze o jakas podpowiedz.. do lekarza oczywiscie pojdzie,ale wiadomo jak z terminami... prosze o rade.... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Kevinkrawter

~gregor9021
witam,mam pytanie,otoz z moja narzeczona kochalisy sie wczoraj i zauwazyle na swoim czlonku krew.... nawet na poscieli bylo jej troszke... oja dziewczyna chodzi regularnie do ginekologa,wszystko w jak najlepszy porzadku,cytologia co pol roku,wszystko ok... jestesmy swoioi jedunui partnerai i nigdy nie ielismy jakiejs choroby wenerycznej w ogole nie ma mowy... wiec prosze o jakas podpowiedz.. do lekarza oczywiscie pojdzie,ale wiadomo jak z terminami... prosze o rade.... pozdrawiam

Wiesz co było przyczyna ? Miałem taki sam problem ?

Odnośnik do komentarza

Witajcie. W czerwcu 2017 roku miałam cesarkre przez którą przyszedł na świat mój synek. W styczniu dostałam pierwszej miesiączki, która przerodzila się w ciągle krwawienie. Byłam już u dwóch ginekologów. Jeden stwierdził że jeśli karmie to tak będzie, drugi zaś powiedział że muszę przestać karmić i dostałam leki na powstrzymanie laktacji. I co tu dużo mówić jest prawie czerwiec a ja krwawie nadal i pobolewaja mnie jajniki i blizna po cesarzem. Uplawy są czasami bardzo brązowe ciemne a raz sama czerwona krew

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...