Skocz do zawartości
Forum

Objawy ciąży przy nie stwierdzeniu ciąży przez lekarza


Gość proszę o odpowiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Gość proszę o odpowiedź

Witam!
Ostatni normalny okres miałam 14 grudnia 2011r., przewiduję że doszło u mnie do zapłodnienia 31 grudnia 2011r. od tamtego czasu powinnam mieć 3 razy miesiączkę, jednak w styczniu pojawiły się tylko plamienia(14 stycznia), 10 lutego wybrałam się do ginekologa który potraktował mnie olewatorsko(uważam tak dlatego ponieważ Pani doktor zaraz po badaniu "ręcznym" już stwierdziła że NAPEWNO NIE MA CIĄŻY i spytała po co w ogóle ma robić mi USG skoro już wie że na pewno nie jestem w ciąży, jednak poprosiłam ją o to badanie(dodam że byłam prywatnie) dosłownie chwilkę po spojrzeniu na ekran USG powiedziała tak jak mówiłam nic tutaj nie ma, zdziwiło mnie to że w tak szybkim czasie zdiagnozowała mi to. Powiedziała że to na pewno zaburzenia hormonalne i przepisała mi "luteinę 50" po 2 tabl. dostałam krwawienia, jednak także nie zaliczam go do normalnego okresu ponieważ trwało to zaledwie 3 dni, było koloru brązowego i w ogóle nie wyglądało i nie czułam się jak podczas normalnego miesiączkowania.(zawsze miałam dość długie i strasznie obfite krwawienia 7-9 dni) zaczęłam się dziwnie czuć, na początku mdłości pomieszane ze zgagami, zaparcia, bóle piersi i krzyża, opchnięcia stóp, częstsze oddawanie moczu, zrobiłam więc test który wyszedł negatywnie tak więc pomyślałam że w takim razie to na pewno nie ciąża, jednak w tym miesiącu także nie dostałam okresu(powinnam go dostać 9 marca 2012r. i nadal go nie ma, i od tamtego czasu zauważyłam inne zmiany w swoim organizmie takie jak: niebieskie liczne naczynka na piersiach i na brzuchu, zdecydowanie zaokrąglony brzuch(zawsze byłam bardzo szczupła przez co widać że się on zaokrąglił "na dole") od tyg. bardzo bolą mnie jajniki jakby mnie coś tam ciągło, mdłości mi minęły ale zgagi pozostały i ciągle mi dokuczają, zaparcia zdarzają się ale dość rzadziej, jestem ciągle ospała i taka jakby z lekka nieobecna, jakbym była w zwolnionym tempie i moje piersi się powiększyły i to o cały rozmiar czy jest możliwe że lekarz nie wykrył ciąży? (dodam że urojona ona raczej nie jest bo przed tymi objawami nawet nie myślałam o dzieciach, jakoś mnie nie interesowała za nadto ciąża)
Proszę bardzo o pomoc

Odnośnik do komentarza

koniecznie idz do innego lekarza i zrob beta hcg usg normalne i dopochwowe, wszystkie mozliwe badania tylko do zupelnie innej przychodni idz zebys miala pewnosc ze 2 rozni lekarze i diagnostyka!

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...