Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży, jeżeli nie uprawiałam seksu z chłopakiem?


Gość ka...ra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie: czy moge być w ciąży, jeżeli nie uprawiałam seksu z chłopakiem, ale w połowie grudnia, w dni płodne, całowaliśmy się. On leżał na mnie, był w bokserkach, ja miałam na sobie majtki i cienkie spodnie dresowe. Raczej nie doszło do wytrysku, ale w pewnym momencie przez ubranie jego członek dotykał mojego kroku. Obydwoje byliśmy podnieceni-ja byłam mokra i moja bielizna także. Dodam, iż dostałam potem dwa razy okres=pełny pierwszy regularny, drugi także pełny tylko, że 6 dni wczesniej. Teraz mam problemy zołądkowe tzn. wzdęcia i biegunkę, ale to moze być spowodowane fatalną dietą, którą miałam przez ostatni ok. miesiąc. Nie wiem czy jestem w ciązy, wydaje mi się, że powiększył mi się brzuch i troche piersi. Prosze, pomóżcie, bo panikuję, a boję się zrobić test ciążowy. Bardzo się boję.
Sara

Odnośnik do komentarza
Gość Gwieździsta

a od kiedy to przez całowanie można zajść w ciąże, jakby tak było to w szpitalach by nie wyrabiali z odbiorami porodów. Radzę pouczyć się i poczytać np podręcznik do biologi i zobaczyć kiedy moze dojść do zapłodnienia i jakie narządy biorą w tym udział

Odnośnik do komentarza

Witam,

Jeżeli nie doszło do stosunku płciowego, dodatkowo byliście ubrani, to ryzyko zajścia w ciąże jest praktycznie zerowe. Podczas pettingu- największe ryzyko zajścia w ciąże zachodzi podczas wytrysku na narządy płciowe kobiety.
Prezentowane przez Ciebie objawy tzn. wzdęcia i biegunka, są najprawdopodobniej nieżytem żołądkowo-jelitowym, spowodowanym tak jak pisałaś złą dietą lub/i infekcją(np. wirusową).
A nie przytyłaś przez tą złą dietę??(powiększenie brzucha i piersi).
Powiększenie brzucha i piersi(obrzmienie), najczęściej związane są z nadmiernym gromadzeniem wody w organizmie i towarzyszą kobiecie, szczególnie w drugiej połowie cyklu, kiedy zwiększa się wydzielanie progesteronu.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...