Skocz do zawartości
Forum

Krosty i grudki pod skórą na twarzy


Gość zk...cy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 23 lata i od wlasciwie dwoch dni zastanawiam się czym sa krosty,grudki takie pod skora, najlepiej widoczne pod sloncem? do tej pory mialam ladna cere bez zadnych tego typu problemow , krosty sa na policzkach i brodzie. od niedawna zaczelam uzywac nowego pudru i zelu do mycia twarzy olay,czy moze to byc przyczyna tego? a moze stosowanie pillingu wywolalo taki stan? dodam, ze jestem po jednej ciazy i zastanawialam sie czy to moglaby byc wina hormonow, poniewaz (ale to juz od dluzszego czasu) zzaczeky mi sie pojawiac male ciemne wlosku w okolicy pepka i brodawek.

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Jeśli zmiany pojawiły się po rozpoczęciu stosowania nowych kosmetyków to jest bardzo prawdopodobne, że występuje reakcja alergiczna. Spróbuj odstawić nowe kosmetyki. Jeśli były przyczyną to dolegliwości ustąpią w ciągu kilku dni. W innym przypadku należy ustalić podłoże problemu. Konieczna będzie wizyta u dermatologa.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Łączyłam raczej objawy, o ktorych Pani wspomina z nowym kremem. Bardzo wazne jest aby zawsze przed zastosowaniem nowego preparatu, szczegolnie na twarzy przetestowac go na małej powierzchni skory za uszami. Jesli w ciagu 2 dni nje pojawi sie wysypka- reakcja uczuleniowa, bedzie mozna zastosowac preparat szerzej.

Pozdrawiam serdecznie,
Lek. Joanna Sałkowska-Wanat
DermClinic

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...