Skocz do zawartości
Forum

Staranie o dziecko przy podejrzeniu infekcji chlamydiowej


Gość go...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem, ktory ciagnie sie już pare miesiecy. Otóż w pazdzierniku ubieglego roku wyszło mi w rutynowym badaniu cytologicznym - -podejrzenie infekcji chlamydiowej. Lekarz od razu przpisal mi i partnerowi doxycykline i kazal pozniej wykonać badanie na ta bakterie metoda sond genetycznych. Wykonałam je dwukrotnie. Po 4 i 6 tygodniach po zakonczeniu antybiotykoterapii. w obu przyapdkach wynik był ujemny. Ale dalej miałam swędzenie pochwy, bol po stosunku i w trakcie oddawania moczu, a takze plamienie miedzymiesiaczkowe W zwiazku z czym poszlam do lekarza i znowu dostałam doxycylkine. A pozniej wynik - znowu ujemny, Niestety pieczenie, swąd i cuchnacy zapach upławów nieustepuje.Martwie sie, ... bo w najblizszej przyszlosci chciałabym zaczac sie starać o dziecko...mam 29 lat i ta sprawa spedza mi sen z powiek... co moge jeszcze zrobic...proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Zdecydowanie zanim zacznie się Pani starać o dziecko powinna się Pani wyleczyć z infekcji. Jeżeli jednak badanie w kierunku chlamydii jest ujemne, a doxycyklina nie pomaga, być może stan zapalny spowodowany jest przez zupełnie inny czynnik etiologiczny. Istnieje wiele drobnoustrojów, które mogą powodować zapalenia układu rodnego u kobiet. Warto byłoby zatem pobrać wymaz, który ustali przyczynę, a następnie zastosować celowaną antybiotykoterapię. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...