Skocz do zawartości
Forum

Jak namówić dziewczynę do seksu analnego?


Gość mati88y

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś okrutny, bezwstydny, obrzydliwy...
Nie wiem jak nie wstydziłeś się założyć takiego wątku.

Jeżeli po tym co jej zrobiłeś ona nadal z tobą jest to szczerze jej współczuje tego że nie potrafi mieć szacunku do samej siebie. I jeszcze ten "prezent"

Chłopie, czy to w ogóle wiesz co ty piszesz- WYKORZYSTAŁEŚ JĄ, UPIŁEŚ , i dopuściłeś się tej czynności wbrew jej woli.
Nie wiem jakie były tego okoliczności (tzn. czy ona była przytomna, czy jak piła to wiedziała że będziecie TO robić,czy zdawała sobie sprawe z tego co się dzieje, czy broniła się czy nie)
Nieważne. Wiem tylko że jak dziewczyna mówi NIE( nieważne czy to TWOJA dziewczyna czy jakaś inna) a ty i tak się tego dopuszczasz to uznawane jest to za ZGWAŁCENIE.
NIE znaczy NIE.

Powiedzmy że zgodziła się by uprawiać z tobą seks. Dobra, wszystko jest OK (jeśli robicie w to sposób w którym jest wola obu stron) aż do chwili gdy dochodzi do tego całego anala. Bo na anala ona się NIE zgodzła. Nawet podczas stosunku dopuszczenie się niechcianych przez jedną stronę czynności jest uznane za gwałt.

Tak na marginesie -Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

Mam nadzieję że choć trochę zrozumiesz.... ale niestety takich jak Ty jest zbyt wiele na tym świecie.

Odnośnik do komentarza
Gość Totajemnica

Kobietą sie w głowach przewraca nie przejmuj sie tym cotu piszą zadumani w sb kobiety oczekują tylko a od sb nic nie dają myślą ze szybki numerek i spokój facet idzie spasc i mi nie marudzi takie jest myslenie kobiet jak nie chce spełnić twoich marzeń to widocznie nie jest kobietą dla cb bo prędzej czy puźniej skorzystasz z takiej usługi będąc z nią i uznamy to za zdradę a ona zobaczy tylko w tb złego typa a na sb nie spojrzy dlaczego do tego doszło albo ty spełniasz jej zachcianki ona twoje i sie dogadacie związek to poświęcenie a nie tylko wymagania albo poprostu ją zostaw dużo kobiet to lubi cos znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Gość tylek jest od kupy

Obrzydliwsrto. Gdyby facet zaproponowal mi ''seks'' analny to dostaly po mordzie ze wszystkie zeby by stracił i nie mialby na drugi dzien dziewczyny :) D*** JEST OD S******!! może niedługo zaczniecie tez wsadzac penisy w ucho, oko, nos? Jestescie chorzy i obrzydliwi.

jestes autorze wrecz obrzydlwy

Odnośnik do komentarza

Znikajaca
Jesteś okrutny, bezwstydny, obrzydliwy...
Nie wiem jak nie wstydziłeś się założyć takiego wątku.

Jeżeli po tym co jej zrobiłeś ona nadal z tobą jest to szczerze jej współczuje tego że nie potrafi mieć szacunku do samej siebie. I jeszcze ten "prezent"

Chłopie, czy to w ogóle wiesz co ty piszesz- WYKORZYSTAŁEŚ JĄ, UPIŁEŚ , i dopuściłeś się tej czynności wbrew jej woli.
Nie wiem jakie były tego okoliczności (tzn. czy ona była przytomna, czy jak piła to wiedziała że będziecie TO robić,czy zdawała sobie sprawe z tego co się dzieje, czy broniła się czy nie)
Nieważne. Wiem tylko że jak dziewczyna mówi NIE( nieważne czy to TWOJA dziewczyna czy jakaś inna) a ty i tak się tego dopuszczasz to uznawane jest to za ZGWAŁCENIE.
NIE znaczy NIE.

Powiedzmy że zgodziła się by uprawiać z tobą seks. Dobra, wszystko jest OK (jeśli robicie w to sposób w którym jest wola obu stron) aż do chwili gdy dochodzi do tego całego anala. Bo na anala ona się NIE zgodzła. Nawet podczas stosunku dopuszczenie się niechcianych przez jedną stronę czynności jest uznane za gwałt.

Tak na marginesie -Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

Mam nadzieję że choć trochę zrozumiesz.... ale niestety takich jak Ty jest zbyt wiele na tym świecie.

Równie gorzkie, jak prawdziwe. Bardzo mądry post.

Odnośnik do komentarza
Gość pedagog

Witam wszystkie Panie

Już dawno nie słyszałem tak egoistycznej wypowiedzi jeśli chodzi o sex.
Upicie dziewczyny to jakby zdarcie z niej kiecki w lesie i zerżnięcie najlepiej grupowe.
Facet czy ty się słyszysz? Zgwałciłeś swoją dziewczynę i się dziwisz, że nie chce?
Zupełnie jej nie szanujesz. Musisz mieć wielkiego penisa bo cała krew z mózgu spłynęła ci w dół. Powinieneś się wstydzić !!!!!

Dobra rada, poważnie:
Kup najładniejsze kwiaty w kwiaciarni, zanieś jej na kolanach, poproś o wybaczenie i daj się jej wychować na człowieka nie zwierzę. Może się w końcu dowiesz co jej sprawia przyjemność. A najlepiej po tym wszystkim zaprzestań jakichkolwiek praktyk seksualnych, na pewno odetchnie z ulgą.

Pozdrawiam wszystkie Panie ><>

Odnośnik do komentarza
Gość Stefan_poważny

Po pierwsze primo koleś napisał że ją opił a nie wziął na "śpiocha" więc wszystkich proroków i jasnowidzów sprowadzam na ziemię.
Nie rób tego wbrew jej woli ale jeżeli się zgodzi to nie można od razu ładować w "magiczne oko". Higiena przede wszystkim. Na początek lewatywa obowiązkowo. Żel lub jakiś lubrykant to też podstawa bo dziewczyna na początku na pewno nie umie rozluźnić mięśni odbytu. Trzeba do tego trochę dochodzić i nauczyć się. Mało takich kobiet jest ale są bardzo rozchwytywane i jeżeli trafią w odpowiednie ręce są doceniane i wielbione. Pani ekspert widocznie nic nie wie na ten temat jeżeli odpisała ci tak mało profesjonalnie. Wszystko jest fajne do swoich granic. Jeżeli cie to bolało to znaczy że ona zaciskała odbyt i raczej wtedy od razu się odpuszcza. Trochę alkoholu na pewno ją rozluźni i wprowadzi w dobry nastrój ale do tego musicie dojrzeć bo ten wiek to dopiero poznawanie tego świata (seksu).

Odnośnik do komentarza

Jestes nienormalny, wiesz z czym to sie wiaze dla dziewczyny? ale oczywiscie: liczy sie tylko TWOJA przyjemnosc a resztę masz gdzieś :) może niech Twoja dziewczyna kupi sztucznego penisa i Ci zaladuje? Gwarantuje niezapomniane wrażenia, zwłaszcza po kilku latach

Odnośnik do komentarza

To MASAKRA jakaś jest. Ja na miejscu twojej Dziewczyny to bym Cię olał. Tak na prawdę to wykorzystałeś ją po pijaku .
Nie wiem, co Ci odbiło z tym seksem analnym ?
Są tacy, których to kręci a są tacy, którzy tego nie akceptują.
Mnie się taki seks nie podoba z przyczyn nazwijmy to higieniczno - estetycznych ale jak ktoś to lubi, to jest to jego sprawa. Nie można jednak wymuszać takiego seksu na drugiej osobie. Jak chcesz przyjemności seksu analnego w dużej ilości, to słyszałem, że w więzieniu miałbyś duże szanse.

Odnośnik do komentarza
Gość pytanie na 102

~zielony kapturek777
Jeśli to co autor wątku napisał jest prawdą, to mam nadzieję, że uprawia on seks analny ale w pudle. Może dlatego się nie odzywa...

Czy ciota więzienna(chłop pracujący jako baba) ma czysty orgazm analny, czy równolegle musi walić konia by się spuścić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...