Skocz do zawartości
Forum

Jak trwale pozbyć się trądziku?


Gość da...74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 21lat. Z trądzikiem zmagam sie od 5lat MIMO IŻ bardzo o siebie dbam (dietka,higiena,0uzywek-pije nawet tylko wode mineralną i dziennie witaminy,0słodyczy i innych niezdrowych pyszności). W lato moja twarz jest...znośna. Natomiast zimą jest problem...skóra jest przesuszona bardzo i wychodzą mi te NAJGORSZE czerwone syfki. O stanie psychicznym nie ma co pisać bo jestem wrakiem człowieka. Są sposoby na trwałe usunięcie mego problemu bez urzywania niszczących organizm antybiotyków?

Odnośnik do komentarza
Gość Damaszek

Musisz iść do dermatologa, który obejrzy i oceni stan skóry. Być może będzie potrzebne leczenie jakimiś specjalistycznymi kosmetykami. Do momentu kiedy pójdziesz do dermatologa spróbuj nawilżyć jakoś skóre, stosuj kremy nawilżające, tylko stosuj na na noc nie na dzień aby nie podrażnić skóry mrozem. Na dzień stosuj kremy półtłuste albo tłuste.

Odnośnik do komentarza

może stosujesz zbyt ostre kosmetyki, albo stosujesz ich zbyt dużo. Musisz zacząć nawilżać cerę jakimiś kosmetykami. Są całe serie kosmetyków do cery trądzikowej, które tak nie wysuszają. Może też zastanów się na wizyta u kosmetyczki, która pomoże ci zapanować jakoś nad tymi wypryskami.

Straszna rzecz ta pamięć kobieca! Oscar Wilde — Portret Doriana Graya

Odnośnik do komentarza

Witam,
Niestety medycyna nie odnalazła jeszcze cudownego leku na tradzik, po ktorego zażyciu zmiany znikałyby bezpowrotnie. Istnieje cały szereg lekow, ktore odpowiednio stosowane beda hamowac pojawianie sie nowych zmian, niestety bardzo czesto ich odstawienie bedzie wiazalo sie z nawrotem zmian.
Pozdrawiam serdecznie,
Lek. Joanna Sałkowska-Wanat
DermClinic

Odnośnik do komentarza

Hej, też miałam problem z trądzikiem, nie miałam żadnego pomysłu jak się go pozbyć, lecz znajoma poleciła mi - https://tinyurl.com/Derminaxx , po zrobieniu 6cio-miesięcznej kuracji pozbyłam się trądziku, lecz wiadomo ważna jest też dieta i zdrowy tryb życia (sport, aktywność fizyczna), ja również do tego się zastosowałam, nie tylko do samego preparatu, lecz jeśli ci pomoże, daj znać!, pozdrawiam i powodzenia, wszystko jest do naprawienia ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...