Skocz do zawartości
Forum

Opuchnięty i twardy brzuch oraz ból jajnika a podejrzenie poronienia


Gość at...08

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Sama niewiem co sie ze mna dzieje. Chyba bylam w ciazy , moje wyniki moczu badane przez lekarza daly wynik pozytywny. Jednak tydzien pozniej mialam straszne bole brzucha i rano pojawila sie krew. Jednak trwalo to tylko jeden dzien. Na drugi dzien nie bylo sladu krwi. Wg moich obliczen mogl to byc ok 5-6 tydzien ciazy liczony od ostatniej miesiaczki. Jajnik mnie jednak pobolewal od momentu owulacji i boli do dzis. Czy poroniene moze trwac jeden dzien? Mialam robione badanie betahcg i wyszlo negatywne. Do tego moj brzuch jest strasznie spuchniety , dalej boli po prawej stronie i jest twardy. Nigdy tak nie mialam, wiec sie martwie bo moje samopoczucie jest straszne a do tego moj brzuch wyglada jakbym byla w 5 mies ciazy. Mialam badanie krwi robione na anemie i tarczyce ale ciagle czekam na wynki

Odnośnik do komentarza

Witam!
Zdecydowanie powinna skonsultować się Pani ze specjalistą ginekologiem. Każde krwawienie we wczesnej ciąży jest bowiem niebezpieczne i wymaga konsultacji. Tym bardziej, że aktualnie wynik badania beta HCG jest negatywny. Powiększenie obwodu brzucha może być wynikiem patologii w obrębie narządu rodnego, ale nie tylko. Może być też skutkiem schorzeń przewodu pokarmowego. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...