Skocz do zawartości
Forum

Skrępowanie przed pissingiem


Izunia36

Rekomendowane odpowiedzi

no ja Ci nie doradze bo nie probowalam i tez bym sie wstydzila nie wiem dla mnie to juz troche niesmaczne co kto lubi mnie nie kreci ale skoro on chce i Ty tez to chyba nie ma sie co wstydzic, nie wiem, moze zacznijcie od takich prob pod prysznicem? albo w łóżku nie wiem... wode wylej na niego zeby juz wczesniej bylo mokro? nie wyobrazam sobie tego nie boisz sie ze zasiusiasz łóżko??

Odnośnik do komentarza

Iza, jeśli Ty też tego chcesz, a widze, że chyba tak to to zróbcie, tylko rzeczywiście w wannie albo pod prysznicem, żeby w razie czego szybko "posprzątać". Różne ludzie mają fantazje. Dla wielu pissing to zboczenie, ale jesli obie osoby w związku tego chcą, to ok. Tylko weź tez pod uwagę, że to może wiele między Wami zmienić, jak to zrobicie. Możecie inaczej na siebie patrzeć, jeśli któremuś z Was to się nie spodoba. Z drugiej strony, jeśli obojgu Was się bardzo spodoba to może Was to zbliżyć, bo w końcu będzie to bardzo intymne. Niewiele par by się na to zdecydowało. Szczerze mówiąc niewiele osób w ogóle by sie przyznało, że ma takie fantazje.

Swoją drogą jeszcze tak wspomnę, że nie wiem czy widziałas ten film "Sponsoring", bo tam jest właśnie scena jak mężczyzna (sponsor) oddaje mocz na dziewczynę (prostytutkę), ponieważ było to jego fantazja a z żoną by jej nigdy nie zrealizował.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

jasne, że każdy ma jakieś zboczenia, ale bez przesady... to jest obrzydliwe i niehigieniczne, ludzie to w końcu nie zwierzęta. Mój by dostał przez łeb, że tak napiszę, jakby w ogóle spróbował coś takiego zrobić. Fuj. Rozumiem jakieś fetysze do stóp, przebieranki, facetów w stringach, zlizywanie śmietany czy czekolady z ciała partnera, ale obsikiwanie się? Z takim człowiekiem musi być coś nie tak... a kysz

Odnośnik do komentarza

Na kontrowersyjne pomysły reakcje zawsze będą ostre, tu nie ma co się dziwić. Właśnie dlatego ludzie nie mówią o swoich fantazjach... a potem ewentualnie realizują je korzystając z usług wiadomo jakich.

Obsikiwanie partnera to rzeczywiście takie "zwierzęce" zachowanie, ale seks ogólnie ma dużo "zwierzęcości" w sobie... :)

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...