Skocz do zawartości
Forum

Skurcze brzucha i brzydki zapach gazów


Gość --Aldona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość --Aldona

Witam
mam 27 lat i moim problemem są sprawy żołądkowe. Chodzi o to, że gdy coś zjem mam skurcze w brzuchu, zazwyczaj lekko boli mnie lewa strona brzucha czuje jakby tam coś pulsowało, mam skurcze na wysokości pępka. czasem robi mi sie twardy brzuch, jak wzdęty i mam gazy, które bardzo brzydko pachną. Wczesniej tak nie miałam. Nie wiem czy isc z tym do lekarza czy nie, troche mnie to krepuje i nie chce panikowac jesli to cos chwilowego. Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Gość --Aldona

nie zmieniałam diety nie wprowadzałam nic nowego jem to co zwykle normalne obiady w domu jakies kanapki na sniadanie itp. Nic nadzwyczajnego typowe jedzenie unikam gazowanych chociaz zauwazylam ze po gazowanym brzuch rosnie ale latwiej potem "schodzi" z niego wszystko. Myslisz ze te badania wystarczą?

Odnośnik do komentarza
Gość pink_elephant

ja miałam taki twardy brzuch dawno temu zbieraly sie gazy i mnie cisnelo w brzuchu az kuło nie pamietam dokladnie co mialam ale chyba cos z dwunastnica albo trzustką dlatego warto zrobic badania gastrologiczne aby wykluczyc ewentualne problemy z organami typu watroba trzustka itd

Odnośnik do komentarza
Gość --Aldona

mam nadzieje ze tak nie bedzie troche sie boje tego ze jak pojde do lekarza to da mi skierowania na malo przyjemne badania i chyba dlatego nie ide, po prostu nie mam odwagi, moze to dziecinne ale po prostu wiem ze niektorych badan bym sobie nie dala zrobic a nie sadze zeby z usg wyczytal co mi jest :/
jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

Kolonoskopia albo gastoskopia to chyba ostateczność. Najpierw spróbuje pewnie coś zobaczyć w usg, potem może jakieś farmakologiczne leczenie. No a jak będzie koniecznośc to i te badania albo spokojnie do kolonoskopi za dopłata można poprosić o narkozę czy coś w stylu głupiego jasia. Wiec spokojnie, nie panikuj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...