Skocz do zawartości
Forum

3 minutowe odchudzanie


Gość zbyt gruba zbyt mała

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zbyt gruba zbyt mała

Witajcie
jestem Renata
mam 19 lat
wzrost - 151
waga - 76 :((((
Jestem mega gruba i bardzo siebie nienawidze za to :((
W mojej rodzinie wszyscy sa grubi a ja myslalam ze to mnie nie spotka ale spotkało. Na początku pilnowałam wagi teraz wymkneło sie wszystko spod kontroli.

Chcialabym schudnac ale nie mam motywacji do cwiczen, diet tez nie lubie bo wg mnie to glodowki probowalam roznych i wytrzymywalam max tydzien.

Ostatnio znalazlam cos takiego jak 3 minutowe odchudzanie.

Ponoć nie ma diet pigułek ani herbatek a do tego ćwiczy sie tylko 3 minuty dziennie i po tygodniu już 2-3 kilo znika. Chciałabym sie dowiedziec czegos wiecej o tym odchudzaniu jak to działa co dokładnie cwicze i czy faktycznie to jest skuteczne.

Proszę o porady.
Renia

Odnośnik do komentarza

Program 3 minutowe odchudzanie jest programem autorskim i jako taki jest chroniony prawami autorskimi, dlatego nie mogę opisać na czym on polega. Jednak przed zakupem radzę dobrze zapoznać się z regulaminem, gdzie Twórcy programu sami przyznają, że niekoniecznie musi on zadziałać oraz, żę nie powinien być traktowany jako porada medyczna czy dietetyczna. Przy tego typu programach należy wykazać się ostrożnością, ponieważ wcale nie muszą one być skuteczne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...