Skocz do zawartości
Forum

Ciemne blizny po trądziku


Gość olalala

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie najlepszym zabiegiem na pozbycie się blizn potradzikowych okazał się zabieg Ulverin R. Nic nie bolało, a dał bardzo dobre rezultaty. Teraz nie mam już żadnej blizny. Zabieg robiłam w bardzo dobrej klinice i polecam MTT Estetica w Krakowie

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo długo zmagała się z bliznami po trądziku młodzieńczym , wyglądało to okropnie. Dopiero gdy zrobiłam zabieg laserem frakcyjnym to wszystkie blizny zostały mi usunięte. Teraz mam idelanie gładką i bez żadnych blizn twarz. Zabieg bardzo dobrze się sprawdził i polecam oraz klinikę gdzie go robiłam Cud -Med ul . Iłżecka 31a Ostrowiec Świętokrzyski

 

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o blizny potrądzikowe to najlepiej poradzi sobie z nimi laser frakcyjny, trzeba tylko poszukać profesjonalnego gabinetu. Osobiście zmagam się z problemem przebarwień potrądzikowych i bardzo pomogła mi seria dermokosmetyków NovaClear WHITEN, która nie tylko likwiduje przebarwienia skóry, ale także dba o jej odpowiednie nawilżenie i działa przeciwzmarszczkowo

Odnośnik do komentarza

ja usuwałam własnie blizny laserem w klinice dermed w Krakowie, no i mam ładna buzię gładką i do tego blizny sa jasne i ich nie widac wiec warto, jeszcze sa bardzo niskie ceny,a  dla stałych klientów to zawsze jakieś rabaciki 

Odnośnik do komentarza
Gość Pizzaboy123

Do leczenia blizn tylko laser frakcyjny! Byłem na zabiegu w Esderm we Wrocławiu i jestem mega zadowolony. Miałem paskudne blizny powypadkowe. Laser wszystko załagodził i znowu wyglądam jak dawniej ?

Odnośnik do komentarza

Szukam czegoś na pozbycie się przebarwień potrądzikowych. Trądziku udało mi się pozbyć dzięki ratinalowi z Avene, ale zostało mi trochę przebarwień i w dalszym ciągu, od czasu do czasu, robią mi się podskórne, bolesne gule, które dłuuugo się goją i praktycznie zawsze zostawiają czerwony ślad, który w końcu znika, ale trwa to zdecydowanie za długo.
Czytałam dużo dobrych rzeczy o kwasie traneksamowym i jestem ciekawa czy ktoś z Was go używał, a jeżeli tak to w jakich preparatach i jakie macie zdanie?

No i faktycznie zastanawiam się nad skorzystaniem z zabiegu z kwasami:

http://medison.info.pl/jakie-zabiegi-oferuje-chirurgia-estetyczna/

Czy Waszym zdaniem taki zabieg da lepsze rezultaty niż domowe sposoby na przebarwienia? 

Odnośnik do komentarza

Domowe kosmetyki niestety nie mają takiego dobrego działania na blizny. O czym sama się przekonałam. Mam blizny na twarzy po okresie nastoletnim i wypróbowałam do tej pory wiele kosmetyków, jednak działanie było słabe.
O wiele lepsze rezultaty dał laser na twarz w gabinecie lekarskim. Widziałam po nim dopiero dobrą różnicę.

Dodam, że usuwałam u doktor Raczkowskiej w Krakowie https://www.raczkowska.pl/ Na stronie jest kontakt. 

Odnośnik do komentarza

Mam takie blizny, niestety ale pamiątka z czasów dorastania Kiedy to zamiast trzymać ręce przy sobie, drapałem oraz dotykalem twarzy. Zostało mi przez to wiele plamek jak również wglębienia w skórze.

Nadal je mam ale nie są takie duze jak wczesniej. Zdecyodwałem się podobnie jak osoba powyżej na usuwanie za pomocą lasera. Które tani nie jest ale daje bardzo dobre rezulatty. Czasami trzeba się wybrać na więcej niż jeden zabieg.

https://www.raczkowska.pl/laser-frakcyjny-co2/

Usuwałem u doktor Raczkowskiej w Krakowie i mogę polecić. J estem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.02.2022 o 21:39, Gość Lavenda napisał:

U mnie na blizny potrądzikowe bardzo mi pomogły zabiegi z laserem frakcyjnym CO2 https://www.klinikasfera.pl/laser-frakcyjny-co2/, super efekty i muszę przyznać, że poza bliznami, cera mi się naprawdę bardzo poprawiła.

ja wolałam uniknąć takiej ingerencji i smarowałam tym contractubexem, wygoiło się pięknie

Odnośnik do komentarza
Gość Marzena

Hmm lasery tutaj pomogą, ale może warto stosować także jakieś produkty nadal do cery trądzikowej. Tutaj mi pasuje polecić serię blue matcha, sera. kremy, pianki, esencje tonizujące i to wszystko od Bielendy, więc niska cena a dobra jakość ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...