Skocz do zawartości
Forum

Ciemne blizny po trądziku


Gość olalala

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zytaa22

Cytryna nie może zrobić kolejnych blizn na twarzy xDD. Bardzo ciężko jest usunąć blizny. Takie płytkie i świeże może jeszcze da radę kremami, ale te głębszych i starszych nie da się dlatego tylko laser jest w stanie je usunąć. Podczas darmowej konsultacji w Clinica Cosmetologica w Sopocie Pani kosmetolog doradziła mi zabieg Acnelan, bo składa się z kwasu migdałowego, szikimowego, salicylowego i sodium lepargilate. Moja twarz wygląda teraz znacznie lepiej i moje poczucie własnej wartości też sie podniosło, więc lepiej iść na zabieg niż męczyć się kremami :)

Odnośnik do komentarza

Ja na problemy z cerą wybrałabym naturalne sposoby. Najpierw odpowiednią pielęgnację, np. wykorzystując kosmetyki na bazie olejku arganowego, a na istniejący już problem wyprysków i śladów po nich - zaaplikowałabym antybakteryjny olejek lawendowy. Porady na temat pielęgnacji młodej cery - problemowej można znaleźć w tym poradniku

Odnośnik do komentarza
Gość furminatora

Domowe sposoby są zbyt słabe aby pozbyć się takich problemów jak przykładowo blizny potradzikowe. Pomogą tutaj albo zabiegi kwasami albo mikrodermabrazja.Wszystko to wykonywane jest w gabinetach medycyny estetycznej albo w gabinetach kosmetycznych.

Jeśli szukacie miejsca w Warszawie, do którego można byłoby się udać w sprawie konsultacji blizn potrądzikowych, polecam ten gabinet:
https://ursynow-ame.pl/
Jedna z lepszych klinik w stolicy.

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina2345

u mnie obyło się bez zabiegów. Koleżanka poleciła mi żel sutricon. i powiem wam, że zdziałał cuda. żelem smaruje się blizny, co prawda u mnie kuracja trwała 3 miesiące ( a słyszałam, że może nawet do 6 miechów), ale efekty są rewelacyjne i jestem niezwykle zadowolona. blizn praktycznie nie ma, ślad po nich zaginął :P

Odnośnik do komentarza

Na blizny i zmiany trądzikowe najlepsze są zabiegi z użyciem lasera. Miałam kiedyś nieciekawą cerę bo z trądzikiem walczyłam długo, nic nie pomagało. Na te takie dołki i przebarwienia laser mi pomógł, chodzę do Kliniki Krajewski aktualnie, dobrzy specjaliści i mila atmosfera:)

Odnośnik do komentarza
Gość Pięknaimłoda22

Na ciemne blizny czyli tak naprawdę na przebarwienia najlepsze są zabiegi fotoodmładzania BBL. Coś niesmowitego, wchodzisz na 30-60 min zalezy od ilości przebarwień i wychodzisz "jednolita" haha. Szybki efekt i warto. Ja na pewno szczerze mogę polecić Dr Dethloff i jej kliniki. Robią dobrze tam ten zabieg i jakby kiedyś znikła z rynku zapłakana bym była.

Odnośnik do komentarza

Uważam że nie ma ma sensu bawić się samemu w specjalistę od takich rzeczy jeszcze będzie więcej problemu niż wcześniej. Ja to polecam klinikę, która zajmuje się takimi problemami. Świetni specjaliści i ma się zaufanie. Klinika Krajewski. Uważam, że lepiej udać się jednak do specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam problem z dosyć głębokimi i widocznymi bliznami, pomogła mi dopiero terapia laserowa (Klinika Krajewski), oczywiście jeden zabieg nie wystarczył konieczne było zastosowanie całej serii ale to przywróciło mi dawną pewność siebie, odzyskałam ładny wygląd, a największe podziękowania należą się mojej przyjaciółce, która mnie tam zaciągnęła :)

Odnośnik do komentarza

U mnie też pomogły lasery. Wcześniej próbowałam z kwasami i też były ok, jednak lasery są najlepsze. Robiłam w salonie Estela w Gdańsku (tego http://salon-estela.pl). Jestem bardzo zadowolona, bardzo szybkie efekty. Atmosfera miła :) Chociaż na początku się stresowałam, wiadomo. Żałuję, że się wcześniej nie zdecydowałam. Super sprawa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...