Skocz do zawartości
Forum

Odchudzające suplementy diety


Gość nastazja1221

Rekomendowane odpowiedzi

~Marzena890
Jak chcesz już stosować suplementy, to polecam Ci habaicynę. Jest to po prostu sproszkowane bardzo ostre chilli, konkretnie habanero i pierzga pszczela. Jak wiadomo ostre przyprawy wpływają pozytywnie na spadek wagi, bo przyspieszają metabolizm :D Ja niezbyt lubię jeść ostre przyprawy w dużych ilościach, dlatego zdecydowałam się na te kapsułki, bo nie mają w sobie żadnych dodatkowych substancji, które mogłyby szkodzić. Efekty są całkiem spoko.

Ja też stosuję te kapsułki :) Co prawda nie mieszkam obecnie w Polsce, ale moja przyjaciółka sprezentowała mi kilka opakowań podczas ostatniej wizyty. Ona gdzieś na jakimś forum właśnie o nich wyczytała i sobie kupiła, a po przetestowaniu dostałam także ja. Jestem bardzo zadowolona, bo waga w odpowiednim tempie spada, także przez to, że nie podjadam dzięki nim, czuję że zaprzyjaźnię się z nimi na dłużej. Szczególnie, że ta kapsaicyna ma też właściwości antynowotworowe.

Odnośnik do komentarza
Gość Tamarynda

Do stosowania Foreverslimu przekonałam się jak moja kuzynka schudła na nim aż 17 kg.Ja musiałam schudnąć tylko albo aż 10 kg.Wystarczyły mi tylko dwa miesiące.Na razie mija już czwarty miesiąc i waga nie wzrosła.Jem normalnie ale dużo mniej.

Odnośnik do komentarza

Witam
Wiedza o nas samych jest dość istotna - łatwo jest sobie zrobić krzywdę odchudzając się zbyt szybko oraz nieumiejętnie.
Pytanie co zostało w nas po odchudzeniu, co osłabiliśmy , co jest teraz narażone na wyniszczenie, urazy etc.... zabierając zawsze musimy dać. Tylko czas jest weryfikatorem tego jak i czy zdrowo żyjemy, życie mamy tylko jedno.
Zapraszam na stronę www.dlazdrowialr.pl służymy doświadczeniem - poradą. Temat bardzo rozległy - odkwaszenie organizmu wyrównanie ph względem ph krwi ...itd...itd...
Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

~Lillili
~Marzena890
Jak chcesz już stosować suplementy, to polecam Ci habaicynę. Jest to po prostu sproszkowane bardzo ostre chilli, konkretnie habanero i pierzga pszczela. Jak wiadomo ostre przyprawy wpływają pozytywnie na spadek wagi, bo przyspieszają metabolizm :D Ja niezbyt lubię jeść ostre przyprawy w dużych ilościach, dlatego zdecydowałam się na te kapsułki, bo nie mają w sobie żadnych dodatkowych substancji, które mogłyby szkodzić. Efekty są całkiem spoko.

Ja też stosuję te kapsułki :) Co prawda nie mieszkam obecnie w Polsce, ale moja przyjaciółka sprezentowała mi kilka opakowań podczas ostatniej wizyty. Ona gdzieś na jakimś forum właśnie o nich wyczytała i sobie kupiła, a po przetestowaniu dostałam także ja. Jestem bardzo zadowolona, bo waga w odpowiednim tempie spada, także przez to, że nie podjadam dzięki nim, czuję że zaprzyjaźnię się z nimi na dłużej. Szczególnie, że ta kapsaicyna ma też właściwości antynowotworowe.


Ja z kolei mogę polecić Wam amlan kupowałam z vital progres. Cenowo wychodzi w porządku bo kuracja jest na 2 miesiące. Stosuję go już miesiąc i 5 kg w dół masakra :O

Odnośnik do komentarza

~moniiiii
~Lillili
~Marzena890
Jak chcesz już stosować suplementy, to polecam Ci habaicynę. Jest to po prostu sproszkowane bardzo ostre chilli, konkretnie habanero i pierzga pszczela. Jak wiadomo ostre przyprawy wpływają pozytywnie na spadek wagi, bo przyspieszają metabolizm :D Ja niezbyt lubię jeść ostre przyprawy w dużych ilościach, dlatego zdecydowałam się na te kapsułki, bo nie mają w sobie żadnych dodatkowych substancji, które mogłyby szkodzić. Efekty są całkiem spoko.

Ja też stosuję te kapsułki :) Co prawda nie mieszkam obecnie w Polsce, ale moja przyjaciółka sprezentowała mi kilka opakowań podczas ostatniej wizyty. Ona gdzieś na jakimś forum właśnie o nich wyczytała i sobie kupiła, a po przetestowaniu dostałam także ja. Jestem bardzo zadowolona, bo waga w odpowiednim tempie spada, także przez to, że nie podjadam dzięki nim, czuję że zaprzyjaźnię się z nimi na dłużej. Szczególnie, że ta kapsaicyna ma też właściwości antynowotworowe.


Ja z kolei mogę polecić Wam amlan kupowałam z vital progres. Cenowo wychodzi w porządku bo kuracja jest na 2 miesiące. Stosuję go już miesiąc i 5 kg w dół masakra :O

O widzę że ktoś poleca amlan a właśnie się zastanawiałam czy podziała bo sama chcę kupić. Jak tak to też go poszukam i wrócę się pochwalić efektami :D

Odnośnik do komentarza

Niestety łatwo przytyć, ciężko zgubić. Zgadzam się z większością, że zrównoważona dieta i regularne ćwiczenia mogą zdziałać cuda. Można tez rozważyć naturalny srodek na wspomagający Bigup. To nie żaden spalacz tłuszczu, który spowoduje schudnięcie w tydzień tylko naturalny suplement regulujący metabolizm tłuszczów i ujędrniający. Jest zdrowy i bezpieczny dla organizmu, zawiera tylko naturalne składniki

Odnośnik do komentarza

witam.
różne suplementy diety,mikroelementów,antyoksydanty pamiętaj aby kierować się naturalnym składem tabletek oraz oczywiście opiniami ja mogę polecić www.witalne.pl
co chodzi o odchudzanie to powiem wam że to jest tylko od nadmiernej ilości jedzenia i od braku ruchu. to ja ci powiem tak miej jedz czyli 3 posiłki dziwnie i zamiast siedzieć przed monitorem do wyjść na rower czy na spacerek :)

Odnośnik do komentarza

Stosowałem przez pół roku Aszwagandę (oryginalny produkt) na skłonności depresyjne. Efektywność powiedziałbym na poziomie 40%. Raz lepiej, raz gorzej się czułem. Później odkryłem teobrominę w suplemencie Cocao i postanowiłem wypróbować. Efektywność zwiększyła się na jakieś 70% w porównaniu do Aszwagandy. Mam zdecydowanie mniej negatywnych myśli. Kiedyś brałem też „lekkie psychotropy” i przyznam, że Cocao ma na mnie podobny wpływ, chociaż nie zawiera żadnej chemii, a jedynie naturalny skład. Bałem się zawsze skutków ubocznych chemicznych preparatów na poprawę nastroju. W Cocao tego ryzyka nie ma. Na mnie działa, więc daję znać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

ja tam też tabletki odrzucam od razu. Nie ma to jak zbilansowana dieta i trochę ruchu. U mnie nadwaga wynikała ze słabej przemiany materii. Prowadze raczej siedzacy tryb życia, więc u mnie naprawde bardzo łatwo o dodatkowe kg i problemy z trawieniem. Dicopeg 10g na wzdęcia był na porządku dziennym. Ale trochę ruchu - zaczelam biegac + lekko zmieniona dieta zrobiły swoje. Zdecydowanie lepiej sie czuje. Mam wiecej energii i zwyczajnie po prostu CHCE MI SIĘ :)

Odnośnik do komentarza
Gość karolinka54

Diety nigdy nie zaczynasz ot tak. Trzeba przeprowadzić oczyszczanie najpierw. Najszybszy sposób to picie mniej więcej 3 litrów wody dziennie. Do tego profesjonalna głodówka. Jak jesteś na głodówce to do ograniczenia łaknienia najlepsze moim zdaniem tabletki AmlaslimMax. Poleciła mi je kiedyś trenerka fitness. Mniej więcej raz do roku stosuję, żeby doprowadzić się do porządku przez miesiąc. Głodówka w połączeniu z naturalnym suplementem to dobre rozwiązanie. Jak się boisz to skonsultuj się z dietetykiem.

Odnośnik do komentarza

Miałam spore wahania ciśnienia, jak zaczęłam ćwiczyć na siłowni. Później musiałam uregulować poziom glukozy. Bardzo mi amla pomogła. Można niestety w niewielu produktach spotkać, bo dość egzotyczne rozwiązanie, ale działa. Wiem z wielu zagranicznych for. Jak chcesz szybko uregulować poziom glukozy to zapoznaj się z AmlaslimMax. Uczucia wilczego głodu nie miałam po kuracji tym specyfikiem chyba ani razu.

Odnośnik do komentarza

Bardzo przeszkadzał mi moje nadprogramowe kilogramy postanowiłam coś z tym zrobić.Zmieniłam dietę ,trochę więcej się ruszała a dla pzryspieszenia przemiany materii i dla szybszego spodku wagi zażywa Slimunox.I muszę powiedzieć że efekty są całkiem niezłe.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem najlepszym przykładem na to, że suplementy na odchudzanie działają – pytanie tylko pozostaje w kwestii dawki i konkretnego rodzaju takich środków, bo wiadomo że nie wszystkie są dobre. Ja na tabletkach Amla Slim Max zrzuciłam łącznie 15 kg, rozłożyło się to w czasie na jakieś 2 miesiące i czuję się super, w końcu mogę nosić stare ciuchy jeszcze sprzed ciąży które nie tak dawno chciałam oddawać biednym....bo nie wierzyłam że je będę mogła nosić jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Gość Patrycja000

ja postanowiłam spróbować suplementu amlan forte. Prawdę mówiąc z ciekawości i dla sprawdzenia czy w ogóle działa. Dlatego, że jest wiele takich suplementów zamówiłam u samego producenta vital progres, bo kto inny może mieć oryginalny amlan. Skończyłam jedno opakowanie i tu moje zdziwienie, bo schudłam 4 kg. Nie jest to może wynik wow ale jednak udało się trochę schudnąć. Czekam na następne opakowania, ciekawe czy utrzyma się spadek wagi, bo chciałabym jeszcze trochę schudnąć

Odnośnik do komentarza

Marzysz o pięknym ciele? Idealnej sylwetce??? A może chcesz podnieść swoją samoocenę i pokazać innym, że się mylili? Wypróbuj Phen 375. Jest to lek o najwyższej dostępnej dawce fenterminy na rynku, która odpowiedzialna jest za tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są świetne!!! w moim przypadku ok 12kg. Spróbuj, nic nie tracisz!!! Jeśli masz pytania prosze o kontakt: Natalia (kom.733 566 390)

Odnośnik do komentarza

Możliwe ze ten specyfik przynosi jakieś efekty nie neguje tego nie wiem nie próbowałam ja natomiast wszystkim zainteresowanym polecam wejść w ten link samemu przekonać się czy mój sposób działa czy tez nie wiadomo, że każdy organizm reaguje inaczej mi natomiast ten produkt naprawdę pomógł i chciałabym, żeby pomagał każdemu kto tego potrzebuje.https://nplink.net/hctfwr4zhttps://nplink.net/hctfwr4z

Odnośnik do komentarza

Najważniejszym elementem podczas odchudzania jest zbilansowana dieta i trochę ruchu. W moim przypadku nadwaga wynikała ze słabej przemiany materii. Prowadzę siedzący tryb życia, więc u mnie naprawdę bardzo łatwo o dodatkowe kilogramy i problemy z trawieniem. Najlepszy suplement diety na odchudzanie dla kobiet z jakim miałam okazję redukować wagę to I'm Losing It od PillBerry. Przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych,
wspiera odchudzanie i ogranicza chęć podjadania. Polecam wypróbować

spacer.png

Odnośnik do komentarza

A czy obliczaliście kiedyś przemianę materii? W sieci znalazłam ten kalkulator online https://www.budujmase.pl/kalkulatory/kalkulator-cpm-calkowitej-przemiany-materii.html. CPM u kobiet a u mężczyzn będzie się różnić, ponieważ do jej obliczenia bierze się pod uwagę płeć. Z reguły podstawowa przemiana materii jest u kobiet niższa, dlatego niższy będzie również współczynnik CPM. Ćwiczenia fizyczne mają u kobiet mniejszy wpływ na tempo metabolizmu, co powinno być brane pod uwagę przy samodzielnym obliczaniu CPM. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...