Skocz do zawartości
Forum

Odchudzające suplementy diety


Gość nastazja1221

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)
Wiek - 23 lat
Wzrost - 182 cm
Masa ciała - 75,5 kg
Mam problem z zrzuceniem paru kilogramów, około 8 kilo...
Wprowadziłem dietę, jestem na niej równy tydzień, a efektu brak, tudzież jest tak mizerny że nie dostrzegam go... z racji tego, że lubię "monodiety"... czyli jem jedno i to samo przez cały okres odchudzania (nie przeszkadza mi to)... lecz nie potrafię wprowadzić "polidiety" czyli wszystkiego po trochu, ponieważ nie wiem jak się do tej diety ustosunkować... Ciągle zajęty więc nie zwracam zbytniej uwagi na uczucie głodu (może przez chrom, który jest zawarty w moim suplemencie, nie raz nie czuję się głodny).

Mianowicie moja dieta wygląda tak...

Zakupiłem preparat "palacz tłuszczu", a zawiera on w 1 tabletce:
Guarana - 1100 mg
Winian l-karnityny - 800mg
Ekstrakt zielonej kawy (10% ACG-kwasy chlorogenowego) - 600mg
Ekstrakt z zielonej herbaty (55% EGCG) - 300mg
Ekstrakt z białej herbaty - 200mg
N-acetyl l-tyrozyna - 200mg
Ekstrakt z pieprzu czarnego (bioperine) - 10mg
Chrom - 280ug

* Śniadanie - pół godziny po zażyciu 2 tabletek, cała szklanka płatków owsianych z dwoma łyżeczkami rodzynek, zalana wodą (wrzątek).
* O 15:00 pół szklanki płatków owsianych z łyżeczką miodu.
* O 17:30 2 tabletki.
Nic mi jak na razie nie jest, czuję się doskonale, nie jestem śpiący... żadnych objawów ubocznych takiej diety nie stwierdziłem.
Nie mam czasu, ani chęci na ćwiczenia, ponieważ pracuję od 05:00 do 13:45... Tryb pracy siedzący, i gdy pomyślę jeszcze, że mam się gimnastykować z bolącym kręgosłupem, odechciewa mi się wszystkiego, od czasu do czasu (gdy mam wolne) jeżdżę na rowerze dość długie dystanse np. (70km)...
Proszę o pomoc, jak i co mam zmienić... Stanowczo mówię NIE - "polidiecie" i ćwiczeniom...
Jakie produkt można stosować przez cały okres odchudzania w monodiecie? Czy płatki owsiane ze względu na dużą ilość węglowodanów, przy mojej diecie nie dadzą efektu?
Nie lubię kaszy jaglanej, więc to odpada.
;)

Odnośnik do komentarza

większość nie daje efektu. Same suplementy nic nie dadzą, nie ma tak łatwo, można co najwyżej rozwalić sobie nimi żołądek i wątrobe. Same tabletki nie są skuteczne. POczytajcie ulotki, że wyniki są ale w połączeniu z dietą i ćwiczeniami

Odnośnik do komentarza

Preparaty firmy Vision rzeczywiście działają. Jeśli chodzi o odchudzania to znam osobiście ludzi, którzy w rok potrafili schudnąć ponad 50 kg. Nie na chwilę tylko faktycznie ten efekt został zachowany.
A poza tym nie choruję odkąd biorę suplementy od Vision i bardzo sobie chwalę taki stan rzeczy^^
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie stosowałam tego ale próbowałam innych z rossmana therma line itp herbatki koktaile nic nie pomagało...;/
Dopiero jak przeszłam na dietę i zaczęłam stosować Novoslim tabletki na odchudzanie, które poleciła mi szefowa coś drgnęło ale lekko nie było..efekty pojawiły się po 2 tyg Stosowałam kurację jeszcze przez 2 miesiące i schudłam 11kg także polecam ten suplement :) i jest w porównaniu do pozostałych sporo tańszy :)

Odnośnik do komentarza

Trzeba poznać swój organizm. Dajmy na to - jeżeli masz problemy z tarczycą i masz nadwagę to choćbyś na głowie stawała i nic nie jadła to nie schudniesz ;) Tak samo z fitness - jeżeli intensywnie ćwiczymy a nie jemy to też nie chudniemy bo organizm magazynuje wtedy wszelkie tłuszcze bo widzi, że nie dostarczamy mu nowych.
Poza tym wiem z doświadczenia moich klientek, że najpierw trzeba odpowiednio dożywić organizm pełnowartościowymi produktami- wtedy na przykład nie mamy zachcianek a to już pierwszy krok do utraty wagi ;) O suplementacji się nie wypowiem bo w tym pracuję i nie wypada^^

Odnośnik do komentarza
Gość Nie bo nie

i tu się z Tobą zgodzę. Trzeba dobrze i racjonalnie isę odzywiać bo nie jedząc nic albo bardzo rzadko robimy sporą sobie krzywdę bo spowalniami metabolizm... I potem jest zdziwienie że nie jest prawie w ogóle a waga albo rośnie albo stoi w miejscu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...