Skocz do zawartości
Forum

Odchudzające suplementy diety


Gość nastazja1221

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nastazja1221

witam!
odchudzam sie już jakies trzy miesiace, mimo to moja waga spada bardzo powoli. Niedawno zamowilam suplement diety WEIGHT LOSS. Na stronie internetowej sa zdjecia osób które w miesiąc schudły nawet 16 kg. Wiem że jest to troche naciagane i nawet nie licze na taki spadek wagi. Mi wystarczyloby jakieś 6kg/miesiąc. Dodam że nie mam nadwagi i chce po prostu schudnąć do BMI 18. codziennie ćwiczę i chodzę ok.12 km. Stosuję dietę 1000kcal.
Czy ktoś może stosował te tabletki albo jakieś inne? jakie są wasze opinie dotyczące ich działania?

Odnośnik do komentarza

Stosując samą dietę 1000kcal i ćwicząc schudniesz, nie potrzebujesz suplementacji. Radze poczytać opinie innych użytkowników na temat tych tabletek, są one bardzo podzielone, ale zatrważająca ich ilość jest negatywna. Tabletki te działają tylko jeśli trzymasz dietę, ćwiczysz i zażywasz je na 20 minut przed śniadaniem i obiadem. Trzymając się takich zasad bez stosowania tych tabletek również schudniesz a przy tym będziesz bogatsza o jakieś 150 - 200zł. Po za tym wielu użytkowników tego rodzaju suplementacji skarży się na skutki uboczne jak np bóle brzucha, problemy z wypróżnianiem, częstomocz i wiele innych. Tak więc radziłabym się poważnie zastanowić nad wyborem.

Odnośnik do komentarza

dokładnie poczytajcie sobie opinie o lekach... a najlepsze jest to, że jak wejdziecie na tę stronkę to podane są nazwiska osób z fb które tak naprawdę nie istnieją... ściema i tyle.
Po za tym oni ciągle robią promocje z tego co czytałam to raz kupujesz jedno opakowanie za 200 zl a za miesiąc 2 opakowania za 87.

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza
Gość PorannaRosa

no to fakt tez bym tak chciała, ale niestety bez pracy nie ma wyników. Jak się nie spocisz i nie ograniczysz pyszności to mozna pomarzyć o szczupłej sylwetce, a w necie takich cud tabsów jest mnóstwo wystarczy wpisać tabletki na odchudzanie i już masz x stron z cudownościami, co jena to większy cud

Odnośnik do komentarza
Gość Piękna i Bestia

no bo ludzie są trochę naiwni. Uważają że jak będą łykać tabletki to schudną a niestety tak prosto nie ma. Jeśli się nie postara to nie będzie sukcesów. Po za tym ludzie bardzo często nie czytają regulaminów takich stron. I potem mają żal do Bóg wie kogo oto że np nie schudł albo o coś innego.

Odnośnik do komentarza
Gość ad...sw

Mam 17 lat, 166 cm wzrostu i ważę 74 kg. Przez te niecałe dwa miesiące które zostały do wakacji chciałbym jak najszybciej i jak najwięcej zrzucić. Ważne żeby przy tym masy mięśniowej nie utracić bo trochę ćwiczę. Może jakieś odżywki do tego ?

Odnośnik do komentarza

bez diety żaden suplement ci nie pomoże , polecam zacząć najpierw od samej diety a jeśli to nie przyniesie efektów to popraw ją , dieta 1000 kalorii jest wystarczająca sama w sobie + troche ruchu i wystarczy . Dodam jeszcze tylko że na początek na odchudzanie powinnaś zacząć od delikatnych środków na bazie naturalnychy , te suplementy które obiecują np . 16 kg to pic na wode , nawet jak któryś działa to albo mocno wyniszcza organizm albo powoduje efekt jojo , tak jak na początku napisałem najpierw dieta później dorzuć do tego troche ruchu i powinno wystarczyć

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Suarezem. Dieta i ruch to podstawa. Ludzie wierzą w to co chcą wierzyć i tyle, łatwiej jest myśleć że wezmę tabletkę i po sparwie niz że muszę pójść na jakieś ustępstwa czy wyrzeczenia

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

oczywiście są suple które działają i to nawet bez większego wysiłku choć biorąc je ma się taki power że idziesz na siłke , biegasz itp ale ich nie wolno brać na początek kuracjii odchudzającej lub nie są wskazane bo mogą wywołać skutki uboczne a że nie są najtańsze nie ma co zaczynać , jak już pisałem najlepiej zacząć od takich które mają w składzie same naturalne ekstrakty , a dopiero później bawić się w spalacze typowo dla kulturystów jak choćby jeden z najmocniejszych na rynku Venom, Hydroxycut Hardcore Leviathan Lipo-6 lub Scorch , ale jak już wspomniałem to są bardzo silne preparaty i mogą powodować skutki uboczne u początkujących , dla początkującego polecam Olimp Thermo Speed Extreme 90 kaps jest to naturalny i bezpieczny preparat sam zaczynałem od niego , ale pamiętaj zanim cokolwiek łykniesz ułuż diete , trening a przed zakupem jakiegokolwiek preparatu poczytaj co w nim jest i odwiedz swojego lekarza żeby sprawdzić czy możesz go przyjmować .

Odnośnik do komentarza
Gość ci...02

Mam 15 lat i ważę 90 kg, wzrost 170 cm (mężczyzna). Gdy miałem 14 lat i ważyłem 78 kg stosowałem bardzo ścisła dietę. Schudłem ok. 4 kg w tydz. (Dieta podczas pobytu w szpitalu, z 78 do 74kg). Po kilku dniach po opuszczeniu szpitala znowu zacząłem jeść słodycze itp. Teraz jestem przerażony swoją wagą. Chciałbym schudnąć co najmniej 10 kg przez wakacje. Czy jest to możliwe? Może jakieś tabletki np. na wypełnienie żołądka lub zmniejszenie apetytu mi pomogą ? Proszę o dobrą radę.

Odnośnik do komentarza
Gość halinka86

dla mnie te wszytskie diety 1000kcl sa zbyt radykalne, wole jesc wiecej, a zamiast tego sporo sie ruszac.
co do suplementow, trzeba je wybrac dobrze, niektore tabletki sa wrecz szkodliwe.
ja bralam tylko jeden- slimitin aqua, ale dobrze sie sprawdzil. tak po tygodniu skonczyly sie juz napady glodu, ochota na slodycze znacznie mniejsza, a do tego czulam sie wyjatkowo dobrze jak na diete ;)
bralam go przez miesiac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...