Skocz do zawartości
Forum

Kiedy odstawić pigułki, aby nie zajść w ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęłam brać pigułki YAZ I dnia okresu tj.29 styczeń to moje pierwsze opakowanie jednak pigułki mi nie służą, jestem rozdrażniona, senna itp ...a nie chce sie bawić w dopasowywanie dlatego chce z nich całkowicie zrezygnować... Zostało mi 8 pigułek różowych i 4 białe placebo ostatni stosunek z wytryskiem w środku miał miejsce w sobote 11 lutego, czy od teraz zabezpieczając się prezerwatywą mogę spokojnie odstawić pigułki po zażyciu tych 12 pozostałych, nie zaczynając już nowego opakowania, nie martwiąc się o to, że może dojść do zapłodnienia z powodu zakończenia stosowania antykoncepcji????

Odnośnik do komentarza

Ja bym radziła juz wybrać te 8 pigułek z wyjątkiem placebo, bo sobie możesz cykl rozregulować. Co do tego stosunku 11 lutego to byłaś wtedy zabezpieczona tabletkami, tabletki cię chronią do ostatniej tabletki którą weźmiesz i jakbyś odstawiła powiedzmy dzisiaj to każdy następny stosunek powinien być zabezpieczony prezerwatywą.

Odnośnik do komentarza

Zaczęłam brać pigułki YAZ I dnia okresu tj.29 styczeń to moje pierwsze opakowanie jednak pigułki mi nie służą, jestem rozdrażniona, senna itp ...a nie chce sie bawić w dopasowywanie dlatego chce z nich całkowicie zrezygnować... Wczoraj o stałe porze (22) zażyłam pigułke zostało jeszcze 7 pigułek różowyc i 4 białe placebo. Wczoraj -14 luty odbył stosunek z wytryskiem w środku, czy teraz zabezpieczając się prezerwatywą mogę spokojnie odstawić pigułki po zażyciu tych 7 które zostały i nie martwic sie o ciąze??? Czy powinnam stosowac jeszcze pigułki dla pewności po 4 dniach tabletek placebo-bialych ? Mam tabletki Stediril 30 czy moge je zastosowac przez kilka dni po tych placebo po czym jest odstawic czy moge wziazc je od razu po tyc 7 rózowych tabletkach??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...