Skocz do zawartości
Forum

Mój chłopak o siebie nie dba


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki delikatny problem ze swoim chłopakiem(21), on nie dba o siebie, rano musze przypominac ze ma umyc zeby i twarz ale zazwyczaj mnie olewa i nie robi tego, po wyjsciu z tolalety tez nie myje rąk, jak mu mówi zeby sie ogolił to zwleka tydzien, potem goli sie i wypomina mówiąc : zobacz ogoliłem sie dla Ciebie! owszem kąpie sie pare razy w tygodniu ale zęby myje ze 3 razy!!!!!!!!!!!!!!!!!! co mnie strasznie irytuje, do tego jara te papierosiska. Niewiem jak mam mu wytłumaczyć ze trzeba myc zęby i dbac o siebie? to mnie naprawde bardzo denerwuje

Odnośnik do komentarza

no nie dziwie Ci sie :/
powiedz mu ze nie bedzie buziakow seksu itp dopóki sie nie wykapie, albo np przed snem proponuj mu wspólną kąpiel albo wspólny prysznic. To, że nie myje zębów, ok może bym przeżyła gdyby zdarzało mu się nie umyć ale przynajmniej ten jeden raz dziennie musi myc, zwłaszcza ze pali. Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie to byłby spory problem, a pytałaś sie dlaczego nie chce sie myć? moze sie boi wody albo ma jakas alergie? bo przeciez mycie sie jest przyjemne samo w sobie (przynajmniej dla mnie). zapytaj go dlaczego nie chce tego robic dlaczego o siebie nie dba? zapytaj czy jemu byłoby przyjemnie jakbys chodziła taka nieświeża

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

wiesz co nie mogłaby być z kims takim. Mam takiego kolegę który bardzo dużo pali i po prostu śmierdzi jak popielniczka. Ja mam odruch wymiotny jak sie ze mna wita, a co mówić dopiero przy jakiś pocałunkach.... bleee

Odnośnik do komentarza

no ja juz nie wytrzymuje i wyzywam go od brudasów, złosci mnie to ze jak rano wstaje to nie umuje zębów i twarzy tylko odrazu wychodzi do pracy. To nie jest tak ze zupełmnie sie nie myje ale byw tak ze jak go kontroluje i np nie myje zębów przez dwa dni... a ja mu mówie idz myj zeby to on na to ze nie ma czasu albo coś tam... irytuje mnie

Odnośnik do komentarza

No tak, nie dziwie Ci sie, ze Cie to irytuje, ale jak bedziesz go wyzywała od brudasów i bedziecie sie kłócić, to nie wiem czy to jest dobra rozmowa, żeby to zmienić. Tu trzeba podejść podstępem :P
Ja bym zrobiła tak, że budziłabym go 10 min wcześniej, Kochanie pora wstawać, chodź wexmiemy szybki prysznic. Umyjecie sie, ogarniecie, jak nie bedzie chciał myc zebów to powiedz, ze jak umyje i bedzie ładny wygolony czysciutki i pachnacy, to mu dasz słodkiego całusa itp. Niech am jakas nagrode za ten wielki wyczyn :P Motywuj go ze warto itp. Jak Ci powie, że nie ma czasu, to np. zaproponuj, że niech on umyje zeby a Ty za ten czas zrobisz sniadanie, albo po prostu obudz go te 10 min wczesniej.

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

ale on sie nie daje budzić wcześniej, spi do ostatniej chwili i przestawia budzic co chwila co jest denerwujące, bo ja chce spać dalej a on ciągle go przestawia jak zadzwoni a potem wstaje i w pospiechu u biera sie i wychodzi , juz mu wiele razy mówiłąm zeby wstawał wcześniej ale on nie chce . a ajk mu zaproponuje ze mu zrobie sniadanie a zeby on w tym czasie umył zęby to mi odpowie ze on nie bedzie mył zębó skoro ma jeść śniadanie...

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Loliś w nawiązaniu do innego założonego przez Ciebie wątku... może to jednak chodzi o faceta a nie tabletki...

Bynajmniej ja nie miałabym najmniejszej ochoty na seks z kimś kto śmierdzi... Kochana pogadaj z nim poważnie, bo jego brak higieny zniszczy Wasz związek!

Odnośnik do komentarza

problem jest taki że to tobie niekoniecznie musi sie chcec seksu własnie wtedy kiedy akurat on raczy sie umyć. niestety to nie działa na zasadzie: jak tylko będzie sie dało. No ludzie! Facet codziennie powienien mieć nieodpychający oddech, bo wtedy nie ma mowy o bliskości. Ja rozumiem że każdy jest człowiekiem, ale istnieją pasty do zebów, płyny, gumy do żucia, tiktaki itd... Ja wiem, każdemu sie może zdazyć, ale nie może być to normą. Jak tak może być, żeby kobieta wychowywała swojego partnera? To Gościu powinien byc na tyle duży, żeby ew. umiec zająć sie swoim dzieckiem. To na tym polegają chyba zwiazki nie? Każdy facet chce miec zadbaną kobiete i każda kobieta chce być zadbana. A co z panami!!??!! Ja jestem wkurzona na swojego na maksa:/....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...