Skocz do zawartości
Forum

Solarium w czasie ciąży


Gość brunetka 25

Rekomendowane odpowiedzi

Gość brunetka 25

Cześć jestem Beata mam 25 lat jestem w 4 miesiącu ciąży. Czy mogę chodzić na solarium? To dla mnie bardzo ważne bo opalenizna zawsze była dla mnie wazna, wpływa to na moje samopoczucie, sprawia, że czuję się bardziej atrakcyjna, poza tym mam delikatne krostki a solarium mi je wypala, myślicie ze jakby chodizła tak 2 razy w tygodniu na 12-15 minut to bedzie cos złego?

Odnośnik do komentarza

Zwariowałaś?
Pomyśl o dzidziusiu które nosisz pod sercem a które chciałoby nosić wiele kobiet a nie może. W ciązy należy unikać większej ilości słońca tym bardziej sztuczne naświetlenia typu solarium.
Lepiej darować sobie te solarke niż zaszkodzić dziecku. Zostało Ci 5 miesięcy ciązy wytrzymaj. A dziecku daj sie normalnie rozwijać.

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Absolutnie nie wolno. To byłoby nader egoistyczne! W dodatku proponujesz tak często... az boję się jak często chodziłaś gdy nie byłaś w ciąży. Teraz wreszcie Twoja skóra będzie mogła odpocząć, może wreszcie po tym odwyku sama zobaczysz, że skóra zyskała a nie straciła na wyglądzie. Przez solarkę skóra bardzo szybko się starzeje!

Odnośnik do komentarza
Gość DagmaraXXXXX

Jakiś miesiąc temu zaczęłam chodzić na solarium (czego nigdy nie robiłam ale zbliża się ślub przyjaciela mojego męża, więc chciałam ładnie wyglądać, delikatnie muśnięta opalenizną) ogólnie jakby zliczyć to może z 9 razy góra odwiedziłam to miejsce, po czym tydzień przed miesiączką dałam sobie spokój...tak dla odpoczynku dla skóry, powiedziałam sobie że po okresie znów pójdę na parę minut...ale okresu nie dostałam, spóźnia się ponad 10 dni, a muszę jeszcze dodać że staramy się o dziecko już od roku. Czy to już czas zrobić test czy może jeszcze chwile odczekać...? a może jest taka możliwość że przez solarium spóźnia mi się okres...? pytam bo pierwszy raz poszłam i to dla mnie nowość a może któraś z Was ma większy zasób wiedzy w tej kwestii albo miała podobna sytuacje....i jeśli faktycznie jestem w ciąży (z czego bym się okropnie cieszyła) to czy moje wizyty na solarium mogły jakoś zaszkodzić dziecku? o ile już wtedy byłam w ciąży....proszę o jakąś odpowiedź. Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...