Skocz do zawartości
Forum

Suchy kaszel u trzylatka


Gość Malinka1803

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malinka1803

Witam mojego trzyletniego synka od około 5 dni męczy suchy kaszel najbardziej rano kiedy wstanie. W ciągu dnia też kaszle ale mniej. synek jest alergikiem (mleko jaja). codziennie dostaje sterydy Flixotide 50 i krople zyrtec. Nie wiem czy to przeziębienie zwykłe czy coś go uczula goraczki nie ma ciężko mi to rozszyfrować? nie wiem czy leczyć go syropami czy mocniejsze sterydy mu podać m.in. ventolin bo kiedyś też tak kaslal i pani doktor kazała mu podawać... Narazie daje mu te syropy ale raczej nie dają efektów a boję się tak z nim eksperymentować tymi sterydami bo to silne leki a z naszą panią doktor nie mogę się skontaktować. jeśli ktoś ma wiedzę na ten temat to proszę o podpowiedzi co zrobić? dziękuje

Odnośnik do komentarza

moze ten kaszel nie jest z alergii? zrób próby alergologiczne ale tez przebadaj dziecko pod katem astmy jesli rano lub wieczorem sie dusi i kaszel sie nasila jest swiszczacy chcwilami to mozliwe, ze to cos astmowego jesli alergia i astma zostanie wykluczona to trzeba zrobic wymaz z gardla mozliwe ze wydzielina splywa i osadza sie na oskrzelach

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza
Gość Malinka1803

Byłam z synkiem wczoraj u pediatry naszego bo ma temperaturę podwyższoną 37.6 i tak w tych granicach się utrzymuje. i tak oskrzela i płuca czyste nic nie słychać tylko gardło lekko zaczerwienione ma i ten kaszel straszny męczy go całą noc nie ma apetytu i mówi że go gardło nie boli więc skąd to kaszlisko?Dodam że dziś tak jakby mu się odrywać zaczął i trochę katar ma taki gęsty i bezbarwny... do alergologa mamy za tydzien jechac a mi szkoda tego dziecka mojego bo aż wymiotuje przy tym kaszlu:-( i popuszcza w majteczki siusiu i nie tylko:-/ z gory dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...