Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, jeśli dziewczyna jest w ciąży?


Gość od...le

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie moja dziewczyna ma 23lata od stosunku mineło 2tygodnie robila tes dwa razy i wyszlo ze jest w ciąży i chcemy isc do ginekologa i to potwierdzic , i ogolnie czy sa jakies tabletki na poronienie czy zostal juz tylko zabieg ? I ile takie cos mniej wiecej kosztuje zabieg na wywolanie krwawienia lub zabieg prosze o szybko odpowiedz czy nie jest juz za pozno dziekuje!!!

Odnośnik do komentarza

Ale głupie pytanie co zrobic jesli dziewczyna jest w ciąży? Uciekać albo schowac się do szafy! A co masz zrobić? Jak sie nie zabezpieczałes i jak zapłodniłes to juz chyba nic nie zrobisz. twój watek jest okropny! Twoja dziewczyna wie ze planujesz jej aborce albo poronienie? Współczuje jej takiego chłopaka. Po pierwsze to sie jej zapytaj czy chce miec dziecko, bo możliwe że chce, po drugie miej świadomość, że zabieg aborcji jest w Polsce zakazany i nawet jeśli zrobicie to gdzieś na lewo, wiedz, że Twoja dziewczyna może miec powazne problemy zdrowotne takiz abieg zagraza jej zdrowiu a nawet zyciu moze juz nigdy nie miec dzieci. Zastanow sie co Ty wyprawiasz i nad czym Ty myslisz bo tak jak ja jestem osobą mega tolerancyjną i wyrozumiałą, tak Twój wątek mnie zbulwersował, bo dla Ciebie jest to pigułka czy zabieg i po problemie a dlaczego nie pomyslisz o swojej dziewczynie? Mam nadzieje ze nie zdecyduje sie na aborcje i ze Cie zostawi i nigdy wiecej sie nie spotkacie!!

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Popieram w 200%!!! To okropne, że tak do tego podchodzisz... że wyjściem jest tylko tabletka poronna albo aborcja. Nic nie piszesz co o tym wszystkim sądzi dziewczyna, więc trudno spekulowac, ale mam nadzieje, że jest trochę rozsądniejsza od Ciebie i swój rozsądek okaże również zostawiając Cię... Przykro mi, ale Twoje rozważania są z deczka nieetyczne jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...