Skocz do zawartości
Forum

Olejki do kąpieli i do ciała


Rekomendowane odpowiedzi

Gość renata12345

ja mam na odstresowanie i zrelaksowanie się olejek do kąpieli perełkowej dr Beta i wg mnie działa rewelacyjnie! zwłaszcza, gdy mam problemy ze snem...i się męczę w nocy niemożnością pójścia spać

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście ostatnio pojawiła się moda na rozmaite balsamy pod prysznic i olejki do kąpieli, które zapobiegają odwodnieniu skóry. Jest to metoda idealna dla osób "zabieganych", które nie mają na co dzień zbyt wiele czasu na pielęgnację skóry. Niemniej jednak, tego rodzaju produkty nie zastąpią w 100% tradycyjnych balsamów i kremów do ciała. Produkty, które aplikujemy na skórę bezpośrednio po kąpieli zdecydowanie lepiej ją nawilżają, aniżeli kosmetyki do spłukiwania.

Odnośnik do komentarza

Ja wrzucam jedną kapsułkę olejku do kąpieli z drzewa herbacianego GAL i siedzę w wannie przynajmniej z pół godziny. Później faktycznie skóra jest dobrze nawilżona. Więcej kapsułek nie wrzucam, bo później skóra jest zbyt tłusta

Odnośnik do komentarza
Gość beatapolgra

Jeżeli chcesz poradzić sobie w naturalny sposób ze stresem, przepracowaniem, zmęczeniem, uczuciem irytacji, a nawet bezsennością, wypróbuj dostępny w sklepie https://olejkowysklep.pl lawendowy olejek eteryczny.  Taki olejek może być elementem niezbędnym do pielęgnacji zarówno ciała, jak i duszy. Już po krótkim czasie zauważysz zmiany – lepszą koncentrację  a nawet znaczną redukcję stresu.

Odnośnik do komentarza
Gość madgalenka

Trafiłam ostatnio to musze koniecznie tu napisac, bo zawsze były tu fajne nowosci a teraz cisza.   Polecam dziewczyny Olejej do perfumowania i masażu Nefretete - mocno nawilżający i odmładzajacy, nadaje sie do masażu, kapieli i do perfumowania ciała bo zapach ma niezwykły i intensywny że perfum zbedny , spróbujcie koniecznie, ja sie zakochałam od pierwszeg użycia!

Odnośnik do komentarza

Ja stosuje przede wszystkim naturalne olejki kosmetyczne. Wolę takie stuprocentowe, bez dodatków, bo uważam, że im prostszy skład, tym lepiej dla naszej skóry. Moje ulubione to olejek z pestek malin (do demakijażu, do nałożenia na koniec pielęgnacji), lniany (na włosy), różany (na skórę twarzy) i konopny (genialny na wypryski, przyjemnie łagodzi skórę). Najlepiej jeśli są to oleje kosmetyczne nierafinowane 

 

Odnośnik do komentarza

Do tej całej listy polecanych przez Was olejków moge dopisac od siebie OLEJEK BUSAJNA

Ma szerokie własciwosci, ale najskuteczniejszy jest w nawilżaniu i ujędrnianiu skóry. Radzi sobie też z cellulitem, ale najlepiej z taka zwiotcząła i rozciągniętą skóra po jak na brzuchu po ciąży czy po odchudzaniu, jak tłuszczyk zniknie- niesamowicie potrafi jej pomóc się ściągnąć jakby i ujedrnić, tak że wraca do dawnej formy

Ale też pomaga na bardzo suche łokcie czy pięty  i można z powodzeniem smarować twarz , dekolt  bo działa antyzmarszczkowo, ujędrnia i nieamowicie pachnie !

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście lubię kupować w sklepie YASMEEN. Mają tam kosmetyki naturalne takie jak peelingi, masła do ciała, perfumy z krajów Orientu i olejki do kąpieli i masażu. Takich olejków mają mnóstwo i na pewno znajdziecie coś fajnego wink  Ja bym osobiście poleciłabym olejek o zapachu kwiatów Frangipani https://yasmeen.pl/yasmeen/yasmeen-zapach-orientu-olejek-eteryczny-frangipani-15-ml.html  który można użyć zarówno do masażu ciała, jak i do kąpieli. W ogóle rzeczy z Frangipani są świetne.

Odnośnik do komentarza
Gość najlepszy olej

olej z nasion konopi https://konopnapoznan.pl/masci-i-kremy-konopne/312-olejek-konopny-do-pielegnacji-ciala-i-wlosow-30-ml.html

dodaje go  myciu na włosy znacznie poprawił kondycję moich wiecznie zniszczonych niczym końcówek, nie puszą mi się tak bardzo. Nie używam go regularnie, bo z systematycznością miewam problemy, ale myślę, że jeśli ktoś będzie asertywny, to jeszcze więcej zdziała ? Poza tym używam go do twarzy na wieczór. Wchłania się długo, ale z niego nie zeezygnuję nigdy. Wszystko podrażniało moją skórę, nic nie pomagało na zaczerwienienia. Skórę miałam suchą, a czasem czułam, że otarcie skóry o poduszkę już mi ją przeciera i to było niemile uczucie. Odkąd używam tego oleju ediit na szczęście tego problemu nie mam ?

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...