Skocz do zawartości
Forum

Napadowy, mokry kaszel rano i wieczorem


Gość Trucicielka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Trucicielka

Cześć chorowalam jakieś 2 tygodnie temu na zwykle najnormalniejsze przeziebienie, wystraczyły krople i ferwex. Ale niestey do dzisiaj mam męczący kaszel. Kaszel jest napadowy, mokry ale i czasami suchy, nasila się wieczorem i rano po wstaniu z łożka. Dodam że popalam od czasu do czasu. Ile moze trwać taki kaszel i czy powinnam się nim przejmować

Odnośnik do komentarza

możesz miec kaszel z zapalenia oskrzeli, bo przeziebienie moglas wyleczyc ale jakas infekcja mogla zostac, mozesz miec kaszel od papierosow, jakis astmatyczny albo alergiczny. najlepiej by bylo jakby Cie zbadal lekarz, jesli osłuchowo bedziesz czysta najlepiej zrobic RTG jak nic nie wykarze, to badania alergologiczne ewentualnie spirometrie ale te badania maja sens wowczas gdy przestaniesz palic bo jesli jest to od papierosow to zadne bgadania Ci nie pomogą.

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

od 9 miesięcy meczy mnie kaszel (czasami godzinami) suchy a następnie mokry który wywołuje on ból gardła
w ostatnim okresie wymiotuje flegma na początku używałam syropów na kaszel teraz lekarz przepisał mi inhalator ale i on już tez nie pomaga
miałam prześwietlenie płuc które i tak nic nie wykazało
czy ktoś wie co to może być

Odnośnik do komentarza
Gość Oczy Twoje

Witam serdecznie.
Od kilku dni męczy mnie kaszel. Jest suchy i napadowy. Wcześniej byłam chora, ostre przeziębienie z katarem zatokowym. Katar jest do tej pory tyle że już jest przezroczysty. Kaszel meczy mnie strasznie. Moje pytanie dotyczy jaki syrop kupić? Wykrztuśny czy przeciwkaszlowy

Odnośnik do komentarza

Asiook
Ile u Ciebie trwal ten kaszel bo u mnie juz 2 miesiace. Po infekcji gornych drog oddechowych zostal i dalej jest. W nicy nic ale za to jak wstane z rana to mokry ze plyca chca wyleciec a z buegiem dnia juz jest suchy na tyle ze czasami powoduje wymioty.
Masakra i nic nie pomaga...... :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...