Skocz do zawartości
Forum

Testy owulacyjne


Gość gosiek16

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nigdy nie korzystałam z takich testów, ale mogę ci doradzić żebyś spróbowała najlepiej na sobie. Chodzi o to że u każdej kobiety się ten hormon LH na który reaguje test, może się wydzielać w różnym stopniu i jeśli na przykład wydzielasz mało tego hormonu to powinnaś korzystać z czulszych testów, a jak wydzielasz więcej to jakiś z mniejszą czułością.

Odnośnik do komentarza

no własnie niestety owulacja nie znaczy ze na pewno zajdziesz czasem trzeba pare miesiecy naprawde nie jest latwo zajsc w ciaze ja to podziwiam laski ktorym za 1 razem sie udalo. Poza tym kobiety robia ogromny błąd.
Jak wiedzą, że mają owulacje np. 10, to współżyją od 8. I to jest zle bo traci sie najlepsze plemniki. Masz owulacje 10 - wspolzyj 10!!

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Witam mam na imie Justyna

I mam pytanie jak to jest z tymi testami owulacyjnymi moze zaczne od poczatku miesiaczke mialam 20.03-24.03 dni plodne wg. kalendarzyka zaczely sie 27.03 testy zaczelam robic w 11 dc (30.03) wyszla bardzo bladziutka kreska czyli owulacji brak powtórzyłam nastepnego dnia wyszla delikatnie ciemniejsza wg. kalendarzyka powinnam miec owulacje 01.04 tes sie z tym nie pokryl podczas gdy od 31.03-03.04 bolalynie jajniki w szczegulnosci lewy śluz tez byl rozciagliwy 04.04 bylam u mojego lekarza nic nie bylo na usg widac czy owulacja byla a i jeszcze dodam ze jak te testy owu robie prawie co dzien kreska wychodzi coraz mocniejsza od 7 dni liczac od wczoraj pozytyw.
Biorę tez luteine podjezykowo od 16 dnia cylku na wyregulowanie cylki to juz jest 3 z luteina prosze o odp bo nie wiem juz co o tym wszystkim myslec

Odnośnik do komentarza

Owulację najlepiej wyliczyć metodą kalendarzyka. Co prawda nie jest on najdokładniejszy, ale wiadomo kiedy trzeba się "intensywniej" przyłożyć do starań o dziecko. Nie ma sensu kupować żadnych testów owulacyjnych, ponieważ to tylko strata pieniędzy a dokładność jest niewiele większa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...