Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to przejmowanie mieszkań, to było złodziejstwo. Po powstaniu było jedno gruzowisko, Polacy ZBUDOWALI z nich domy, zamieszkali w nich na mocy prawa...i po latach won!
Do tego to, że sprzedawali świetnie działające fabryki, też mnie niebotycznie wkurzało. Potem właściciel likwidował produkcję...skandal..
To prawda, było mało tych dobrych, ale były.
Te upadające, trudno, trzeba było sprzedać.
Nawet nie wiem, który to rzad bardziej nabroił i nie obchodzi mnie to.
Przekręty i błędy, były zawsze.
Nie ma sensu się licytować, czy PO. czy PIS. ma więcej grzechów na sumieniu.
Ktoś tam ostatnio powiedział - porównajcie skalę tych przekrętów
Afera z ośmiorniczką za 15 zł i stracone miliony w tych ich kasach.
Tak, tak...oni też nie są święci.

Uczmy się na błędach, nie powtarzajmy ich, ale co z przyszłością? Z rozwojem kraju? Przecież to od tego zależy , jak nam się będzie żyło.
Od stawiania pomników, żaden kraj się nie rozwinął.

Odnośnik do komentarza

A pamiętasz jak kiedyś Bieńkowska powiedziała, że za 6 tysi to tylko idioci i złodzieje pracują. Teraz to wstrętne babsko uciekło do Brukseli wraz z Donkiem, bo po prostu bali się linczu politycznego. Jak widać politycy mają głęboko w dupie życie ludzi, dzięki którym dostali się na urzędy. Taka przebrzydła krowa kosi co miesiąc kasę z naszych podatków, za nic nie robienie. Jej praca to głównie obiadki u sowy i gadanie głupot za wielkie pieniądze. Moje życzenia dla Bieńkowskiej: życzę tobie przebrzydła krowo biedy!

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans1

Teraz ujawniono kolejne taśmy z "Sowy" i Radosław Sikorski przebił nawet Bieńkowską!

Sikorski- "Za ile ten twój zegarek?"
Prezes Orlenu- "A po znajomości... 10 tysięcy EURO"
Sikorski-.... "To jak za darmo"

Aż szkoda słów aby skomentować to kure**wo !! Wolę sobie nie wyobrażać ile oni nakradli i powsadzali sobie do kieszeni z naszych podatków.

Odnośnik do komentarza

Co wy z tymi trollami?
Jest temat, odpowiadamy na problem, bez względu na to, kto go napisał.
Był podobny wątek i nie mam wątpliwości, że napisała to osoba, która faktycznie miała podobny problem.
Czy nam się nudzi?
" Są to panie bez jakiegokolwiek wykształcenia w psychologii i bez jakiejkolwiek wiedzy o podstawach zachowania ludzkiego i społeczeństwa, które leją tu swoje podwórkowe mądrości i bezsensowne rady cioci Zosi, stworzone na podstawie ich własnego doświadczenia czyli życia zwykłej szarej kobiety - tacy są tu specjaliści, uzależnione od netu kury domowe, którym się nudzi "

Tak, większość moich rad jest oparta na moich doświadczeniach życiowych.
Jednak "studiowałam" psychologię, choć jako amator, samouk.
W połączeniu z doświadczeniem życiowym uważam, że mam prawo wypowiadać się na forum.
Ale też i inne osoby, mają to samo prawo.
Różne opinie na dany temat sprawiają, że dana osoba ma w czym "wybierać".
Po prostu poznają różne punkty widzenia i to właśnie, jest najbardziej cenne.
Mają w czym wybierać, na czym oprzeć swój własny osąd na daną sprawę.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym zakomunikować, że w dniach od 21. 08. 2017 do 5. 09. 2017 to forum jest wolne od mojej osoby. Głównym powodem tego jest to, że muszę troszeczkę odpocząć i postanowiłem wyjechać sobie na wczasy. Ale nie martwcie się jeszcze tu wrócę- oby

żegnam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...