Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Gość HansHans1

P.S- Dobrze by było też gdyby zalogowani użytkownicy w nowo zakładanych przez niezarejestrowanych użytkowników tematach pisali prośby do autora tematu o założenie konta i że dopiero wtedy dostanie odpowiedź w temacie. W ten sposób zniweluje się działania Mahometa, który ciągle zakłada oszukańcze i fałszywe tematy, i na które to tematy (o zgrozo) inni użytkownicy starają się poważnie odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans1

Dlaczego mój temat z apelem aby użytkownicy rejestrowali swoje konta został zaraz skasowany przez moderację? Czyżby moderacja miała jakieś układy z użytkownikiem Mahomet? Chyba tak skoro kasuje takie wpisy i kompletnie nic nie robi z tym Trollem!!!

Odnośnik do komentarza

Też tak miałam. Ktoś się pode mnie podszywał, ale jak założyłam konto, to mam spokój.
Pies ...długo żyję , to miałam ich kilka. Jednym z nich, był owczarek niemiecki, ależ to było mądre psisko! Potrafił mnie pocieszyć, gdy byłam smutna - idealnie wyczuwał moje nastroje.
Donosił na drugiego wilczura, gdy ten uciekł na zewnątrz. Przybiegał ze skowytem o szczególnej tonacji, że nie miałam wątpliwości, że właśnie o to chodzi.
Do dziś tęsknię za nim, większego przyjaciela, nie miałam.

A co sądzicie o sytuacji w kraju? Kto ma rację?

Odnośnik do komentarza

HansHans1
Apeluję do użytkowników forum aby tworzyli swoje konta i starali się nie pisać bez zalogowania (ja swoje konto dzisiaj zarejestruje). Niestety na forum od lat aktywnie działa nieznośny Troll o najczęstszych nickach Mahomet/DarkRivers/Mordehai który niszczy to forum i nieustannie masowo podszywa się pod innych i wypisuje bzdury ciągle wprowadzając innych w błąd. Moderacja totalnie nic z tym nie robi. Niestety to forum (zresztą ogromnie na tym traci) nie chce wprowadzić opcji komentowania jedynie po zalogowaniu. Także zakładajcie swoje konta gdzie wybrany nick będzie tylko dla was i nikt pod was już się nie podszyje. Pozdrawiam.

Mahomet tylko szyderczo się zaśmiał, po czym wstał i odwracając się do Hansa pośladkami przy czym dosyć mocno wypinając je, powiedział: – możesz mnie cmoknąć, gdyż tylko na tyle cię stać :*

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans1

unna-1- Moje zdanie jest takie, że te obie główne Polskie partie, czyli PO i PiS są siebie nawzajem warte. Te same złodziejstwo, te same cwaniactwo, i te same chamstwo. Zobaczcie co teraz się wyrabia, rynsztok osiągnął zenitu. Im (Po/PiS) chodzi tylko o władzę dla władzy, nic więcej. Czy ktokolwiek jest tak naiwny, że sądzi, że oni chcą dobrze dla zwykłych ludzi? Niestety uważam, że większość społeczeństwa jednak to ludzie mało świadomi, że tak rzeknę.... prości. Będą wybierać tych ludzi, którzy obiecają dać im więcej. Tyle, że Ci prości ludzie już nie są świadomi tego, że aby dać.... TRZEBA ZABRAĆ!
Dajmy przykład. Taka świeżo upieczona mamusia gdy usłyszała, że PiS obiecuje 500 zł na każde dziecko (obiecali na każde, ale nie ma na każde, no cóż) to podczas wyborów leci od razu na nich zagłosować. Mamusia się cieszy, że będzie miała dodatkowe 500 zł. Tyle, że potem mamusia się dziwi i narzeka jak to nagle w sklepach wszystko zdrożało i większość opłat wszelakich. Do ludzkich pustostanów czaszkowych nie chce dotrzeć, że rząd nie ma własnych pieniędzy, tylko ma pieniądze które płaci naród. I żeby coś dać trzeba zabrać.

A co do Andrzeja Dudy i jego weta w sprawie sądów to uważam, że to przemyślana ustawka. Gdy Kaczyński zobaczył, że przeholował i społeczeństwo się buntuje to nakazał Dudzie użycie weta.... samemu razem z cała partią udając zdziwienie i zaszokowanie. Popatrzcie zresztą na wypowiedzi ludzi z PiSu, każdy tylko mówi, że jest zdziwiony i nie rozumie decyzji prezydenta. Nikt z PiSu nie nazywa prezydenta zdrajcą, Judaszem, itp. Gdyby Duda rzeczywiście im się sprzeciwił wbrew ich woli to leciałyby tylko same takie epitety. Jak to się mówi... aktorzy dobrze odgrywają swoje role. I nie mogę się nadziwić jak ogromna większość społeczeństwa jest naiwna i ślepa, że tego nie dostrzega.

Odnośnik do komentarza

A ja myślę, że A.D. zawetował, bo to ograniczało jego kompetencje, które i tak są znikome.
Oczywiście, te protestujące tłumy też miały na niego wpływ, ale on się zbyt boi Prezesa, by mu podskakiwać, więc nie wiadomo, jaki będzie dalszy ciąg dalszy tych ustaw.
Irytuje mnie, gdy mówią REFORMA...Jaka to reforma? To tylko skok na stanowiska, by przejąć władzę. Nie buntowałabym się przeciwko temu, gdyby nie to, że miejsce starych zajmują osoby, które nie mają o niczym pojęcia, ale są usłużni i pokorni.

Odnośnik do komentarza
Gość anonimmek

~HansHans1
unna-1- Moje zdanie jest takie, że te obie główne Polskie partie, czyli PO i PiS są siebie nawzajem warte. Te same złodziejstwo, te same cwaniactwo, i te same chamstwo. Zobaczcie co teraz się wyrabia, rynsztok osiągnął zenitu. Im (Po/PiS) chodzi tylko o władzę dla władzy, nic więcej. Czy ktokolwiek jest tak naiwny, że sądzi, że oni chcą dobrze dla zwykłych ludzi? Niestety uważam, że większość społeczeństwa jednak to ludzie mało świadomi, że tak rzeknę.... prości. Będą wybierać tych ludzi, którzy obiecają dać im więcej. Tyle, że Ci prości ludzie już nie są świadomi tego, że aby dać.... TRZEBA ZABRAĆ!
Dajmy przykład. Taka świeżo upieczona mamusia gdy usłyszała, że PiS obiecuje 500 zł na każde dziecko (obiecali na każde, ale nie ma na każde, no cóż) to podczas wyborów leci od razu na nich zagłosować. Mamusia się cieszy, że będzie miała dodatkowe 500 zł. Tyle, że potem mamusia się dziwi i narzeka jak to nagle w sklepach wszystko zdrożało i większość opłat wszelakich. Do ludzkich pustostanów czaszkowych nie chce dotrzeć, że rząd nie ma własnych pieniędzy, tylko ma pieniądze które płaci naród. I żeby coś dać trzeba zabrać.

A co do Andrzeja Dudy i jego weta w sprawie sądów to uważam, że to przemyślana ustawka. Gdy Kaczyński zobaczył, że przeholował i społeczeństwo się buntuje to nakazał Dudzie użycie weta.... samemu razem z cała partią udając zdziwienie i zaszokowanie. Popatrzcie zresztą na wypowiedzi ludzi z PiSu, każdy tylko mówi, że jest zdziwiony i nie rozumie decyzji prezydenta. Nikt z PiSu nie nazywa prezydenta zdrajcą, Judaszem, itp. Gdyby Duda rzeczywiście im się sprzeciwił wbrew ich woli to leciałyby tylko same takie epitety. Jak to się mówi... aktorzy dobrze odgrywają swoje role. I nie mogę się nadziwić jak ogromna większość społeczeństwa jest naiwna i ślepa, że tego nie dostrzega.


Też mi się tak wydaje, to dziwne, że prezydent robił dotychczas wszystko co mu kazał prezes, a nagle się wyłamał, też podejrzewam, że to było zaplanowane

Odnośnik do komentarza

Nie mogą obrzucić go epitetami, bo to byłoby znieważenie Urzędu Prezydenta, a to podlega karze.
J.K. obiecywał, że natychmiast wyjaśni Smoleńsk i odbierze samolot.
Już dwa lata minęły - i te same slogany i zapewnienia.
Gdyby mieli jakieś dowody, to już by je przedstawili.
Za to mają wspaniały pretekst do tych comiesięcznych wieców politycznych, które nie mają nic wspólnego z żałobą. Śmieszyły mnie te kordony policji, widać, że Prezes boi się społeczeństwa.
Te pieniądze mogliby wydać na dożywianie biednych dzieci, a tak marnują je na barierki.

Odnośnik do komentarza

PO to kanciarze i oszuści. Praktycznie nic nie zrobili dla Polski za swoich rządów tylko afery i przekręty zawsze były. Nie możecie tego znieść lemingi. że kaczor dał ludziom kasę, a wy oszuści i złodzieje platformerskie zostaliście bez koryta. Teraz nie pozostało wam nic innego jak tylko kwiczeć hehe

Odnośnik do komentarza

Sukcesy rzadow PO
Grabież oszczędności Polaków z OFE (153 mld zł) - każdemu Polakowi odkładającemu w OFE zabrano 51,5% środków zgromadzonych na koncie w funduszu emerytalnym i przeniesienie ich do ZUS. Sęk w tym, że Polacy swoje wirtualne pieniądze w ZUS będą mogli podejrzeć dopiero w lipcu przyszłego roku. Faktycznie znaczy to, że tych pieniędzy na tę chwilę nie ma, nawet wirtualnie.

Ciąg dalszy.

Podwyższenie wieku emerytalnego do 67 lat, największa podwyżka dla kobiet, bo aż wzrost o 7 lat z maksymalnej górnej granicy - 60 lat.

A potem

Wzrost zadłużenia kraju (z 530 do 984 mld zł), co stanowi 57,8% PKB, a w przeliczeniu na jednego Polaka to 26 478 zł.
Ukryty dług publiczny wynosi 3 biliony 133 mld zł, co stanowi 185,5% PKB, a w przeliczeniu na jednego Polaka to 84 281 zł

Następnie

Wzrost fiskalizmu, zamrożenie progów podatkowych (coraz biedniejsi muszą płacić coraz większe podatki), podwyżka podatku VAT do 23 proc., kilkukrotne podwyżki akcyzy, podwyżki składek ZUS, likwidacja ulg podatkowych (budowlanej i internetowej), zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego (z 6000 do 4000 zł).
Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego.
Paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego.
Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) - obecnie to blisko 440 tys. urzędników.
Doprowadzenie do zapaści służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty).

Tak rządził Tusk

Brak polityki wschodniej.
Podpisanie długoterminowego kontraktu na dostawy gazu z Gazpromem.
Brak reakcji rządu w chwili, gdy jeden inwestor - Rabobank - wycofał się z najważniejszego banku dla polskiej gospodarki BGŻ. Była możliwość odzyskania tego banku przez Polskę - dostali go Francuzi z BNP Paribas.
Wyprowadzenie dziesiątków miliardów złotych z Funduszu Rezerwy Demograficznej by zatkać dziurę budżetową.

PIS forever bedzie rzadzil PIS forever bedzie rzadzil PIS forever bedzie rzadzil

Odnośnik do komentarza

~Mahomet
PO to kanciarze i oszuści. Praktycznie nic nie zrobili dla Polski za swoich rządów tylko afery i przekręty zawsze były. Nie możecie tego znieść lemingi. że kaczor dał ludziom kasę, a wy oszuści i złodzieje platformerskie zostaliście bez koryta. Teraz nie pozostało wam nic innego jak tylko kwiczeć hehe

troll/1o

Odnośnik do komentarza

Sama chciałam zmian, ale na lepsze.
Co do 500 +, to mam mieszane odczucia. Z jednej strony cieszy mnie, że sytuacja rodzin wyraźnie się poprawiła, z drugiej strony martwią mnie podwyżki, praktycznie wszystkiego. Do tego rząd co i rusz ma plany następnych podwyżek.
Dobrze, że na razie wstrzymał zapowiadane podwyżki cen benzyny, ale jak sądzę, nie na długo. /a za benzyną, wszystko gwałtownie zdrożeje/

Do tego emeryci dostali grosze w ramach rewaloryzacji, które w żaden sposób nie pokrywają wzrostu cen. A ta grupa społeczna i tak jest biedna, więc wychodzi na to, że to głównie emeryci opłacają te 500+.
Więc gdzie są te reformy?
Na razie jest to wyciąganie z jednej kieszeni, by napełnić inną.
Czekam na pobudzenie gospodarki, na poparcie inicjatywy ludzi, na prawdziwe zmiany.

Odnośnik do komentarza
Gość do autorki

~HansHans1
@Mahomet- Myślisz, że robisz komukolwiek na złość popierając małego karakana? Spokojnie, takich naiwniaków i głupców jak Ty w tym kraju nie brakuje. Swoim wpisem ponad chmury nie wzleciałeś.

Mahomet napisał prawdę,więc o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, że to propagandowy bełkot.
Jak się coś robi, to zawsze możliwe są błędy. Te trzeba poprawić, a nie rozwalać wszystko.
Chcę, byśmy szli naprzód, chcę, by były nowe rozwiązania i nowe pomysły.
Nie obchodzi mnie, czy PO, czy PIS....Jak były przekręty, to niech się nimi zajmie prokurator.
My mamy się rozwijać, iść do przodu, a nie cofać się.

Odnośnik do komentarza

HansHans
@Mahomet- Myślisz, że robisz komukolwiek na złość popierając małego karakana? Spokojnie, takich naiwniaków i głupców jak Ty w tym kraju nie brakuje. Swoim wpisem ponad chmury nie wzleciałeś.

Twoje opinie a w tym również polityczne mnie już nie interesują. Generalnie nie można cię traktować poważnie po twoich występach z przed kilku dni.

Bez odbioru, ciamajdo:)

Odnośnik do komentarza

Długo staraliśmy się o wejście do UNII, a dziś możemy łatwo z niej wyskoczyć.

Dziś młodzi wsiadają do autobusu i jadą na zachód, by nieco dorobić. Albo wsiadają do samochodu i po paru godzinach zwiedzają ciekawe miejsca na świecie. Mają wolność.
I cały czas są u siebie, bo my, to Europa. Ale jak jesteśmy w tej Europie, to musimy przestrzegać jej praw, do czego dobrowolnie się zgodziliśmy.

Co oni mogą? Ograniczyć nam dotacje.
Na razie korzystamy z tego, co poprzedni rząd załatwił, bo plany są siedmioletnie.
Już niedługo mamy następne negocjacje, w sprawie dotacji. Jak my się na nich "wypniemy", to niby czemu oni mają nas tak hojnie dotować? A to są ważne pieniądze dla rolników, przedsiębiorstw i naszych inwestycji. Oczywiście, zawsze można zwalić winę na nich, ale to my wszyscy ucierpimy.

Mogą zamknąć granice...i nie ONI, tylko my sami.
Znowu będą wizy, ograniczenia itd...

A w czym jest największy problem?
W skupieniu całej władzy w jednym ręku, a to przeczy zasadom demokracji,
do której praw, zobowiązaliśmy się stosować.

Odnośnik do komentarza

Nie interesowałam się polityką, w tym względzie trzymałam się na uboczu. O politykach mam takie zdanie że żaden uczciwy człowiek tam się zwyczajnie nie pcha. Ale zawsze będę miała większy szacunek dla PiS aniżeli dla PO. Wystarczy wejść na pierwszą, jakąkolwiek stronę w internecie a tam same nagonki na PiS. Codziennie siedzę w internecie i na ich temat prześmiewczych postów, memów itp jest multum. Na temat PO, o ironio nie widuję właściwie wcale. Dlatego też przy założeniu że np. w niedzielę by były wybory zagłosowałabym na PiS.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...