Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie rzecz biorąc, studia mi wiszą, bo od nich nie zależą moje umiejętności. jakbym na nich nie była to tak czy siak kształciłabym się w moim kierunku.
nie rozumiem ludzi, którzy idą na studia i myślą że to wystarczy by mieć pracę. szczególnie jeśli jadą na ściąganiu i kopiowaniu czyjegoś kodu.

Odnośnik do komentarza

lęk, podziw, nieprzydzwyczajenie..wiecie co kupiłam telefon dobry, ale jeden z tańszych. mam teraz dwa, drugiego nie używam zbyt. Okej, i czuję się dziwnie. taki strach przed cywilizacją, XXI wiekiem, przed tym, że praktycznie każdy mając te swoje nowoczesne telefony to tak jaky nosi mini komputer. jest to fajne, a z drugiej strony pokazuje w jakim pośpiechu żyjemy, i że ten telefon zawiera w sobie nasz los, bo ma ogromne znaczenie na nasze życie..to tak z filozofowania....

Odnośnik do komentarza

ostatnio zastanawiam sie jak to jest byc w ciazy, jak to jest byc mama. Poza tym, ze ma sie skreslona kariere, i pozostaje sie wiezniem dziecka, to chyba ma tez to jakies inne uroki. Nie wiem jak to jest miec w sobie takie duze dziecko, i czy kobieta potrafi zasnac wiedzac ze cos w niej duzego jest. chcialabym sie kiedys dowiedziec, ale czy los da mi dziecko..

Odnośnik do komentarza

Oj tam zaraz wiezień, skreślona kariera... wszystko to zależy od sytuacji, możliwości pomocy rodziny, dojrzałości itd.
Na razie to się ucz:-)
To trudno tak opisać jak to jest - w każdym razie przestajesz być dla siebie najważniejszą osobą.

Odnośnik do komentarza

~Sinn
~Mahometka_A
A gdzie jest mój wątek.
Czyżby jakimś magicznym sposobem po prostu znikł?
:P

Ojej Mahometko, to ty jeszcze nie wiesz ze tu moderacja działa po prostu jak burza:-)
nie pierwszy i nie ostatni zapewne wątek zniknął

Za robotę lepiej by się wzięli, a nie tylko całymi dniami siedzą na tym forum i ingerują w czyjeś tematy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...