Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Gość cytrynowa babeczka

Ależ mnie rozbawiłaś Kawa ...dzięki .
Na drugi raz bede pisała tak żebyś Ty zrozumiała za pierwszym razem .Nie sądziłam ze ktos moze posądzic człowieka który korzysta z komputera ze nie wie jak działa funkcja "zgłoś nadużycie ."
No cóz jesli ktos sie uprze to nic nie pomoże .

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

Acha najpierw biedna niemota nie wiedziałam jak działa guzik zgłoś naduzycie a teraz sugeruje komus ze ktos usunął niewygodny post ..i boje sie do tgo przyznać .A ja na to Kawa hahahahaha .
Pisz sobie co chcesz i dalej rób z igły widły :-D

Pieknie udało Ci się przestawic tor dyskusji - sporu który trwa juz miedzy Wami od dłuzszego czasu .

Daj ludziom pisać w formie ktorą uwazaja za słuszną.

Niech Ciebie nie irytują elaboraty ,zdania trzykrotnie złożone ,off topiki itd .Fora rzadzą sie swoimi prawami od lat i nie próbuj wprowadzać tutaj swoich zasad bo to Ci się nie uda.

Jakoś nie zauwazyłam żeby ktoś miał tyle uwag na tym forum co Ty .
PS .Kawa ,ja jestem spokojną kobietą ale co za dużo to nie zdrowo kochana .

Odnośnik do komentarza

Absolutnie to nie jest spór z Krzysztofem
nie odgadłaś moich intencji w żadnej sprawie,
ja też należę do osób spokojnych,przede wszystkim szczerych,mających cywilną odwagę,

piszę to co myślę ,a nie to co mi ślina na język przyniesie,do tego staram się ważyć słowa...,choć też nie mam nerwów ze stali,

to jest mój ostatni wpis w tej sprawie bo widzę ,że nic nie wyjaśnimy.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

ka-wa
Cytrynowa....my tu właśnie sobie wyjaśniamy ,żeby więcej do tego nie wracać ,a więc niepotrzebnie się wcinasz...,
po drugie,
Krzysztof jest dorosły , sam sobie poradzi,
po trzecie,
jak zwykle nie szanujesz odrębnego zdania...

Pisząc ten tekst to jakie miałas intencje ?
Jak mozna cos takiego wogóle napisać ? To jest forum otwarte i watek jak każdy inny.
Mam tez prawo mieć inne zdanie od Twojego i mam tez prawo wyrazic to w taki sposób w jaki mi się podoba.

W tym wypadku chciałam Krzysztofowi dodac otuchy że jednak jest zrozumiały i jego posty niosą przesłanie .
Napisałam też że lepiej uzyc funkcji kosza niżli wszczynać kolejną dyskusję na forum .Bez żadnych podtekstów ..
Napisałam drugi post.Na moje nieszczeście uzyłam skrotu myślowego bo byłam przekonana że nikt nie posądzi mnie że jestem az taka niemotą która nie wie co to guzik zgłoś naduzycie .
Piszę kolejny post a Ty dosłownie pod moim postem piszesz kolejny raz to samo," że tylko moderator może to zrobić ."Niesłychane .
Potem piszesz mi że nie mam cywilnej odwagi przyznać się że komuś z Was sugerowałam że usunął " niewygodnego posta ! Co wogóle sie ma nijak do całej sprawy .A wrecz przeciwnie .Tylko trzeba przeczytac cały tekst nie wyrywając słów z kontekstu ... Naprawde trudno zrozumiec Twoje intencje..

Gdybym wiedziała ze wyniknie z tego taka dyskusja ,takie niezrozumienie to predzej ugryzła bym sie w jezyk zanim bym coś napisała w tym temacie .

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

Kwiatuszku to nie ja się przyczepiłam do Kawy i też nie będe siedziała cicho jak mi ktoś cos wmawia...
Pomimo ogromnego dystansu do siebie to trudno mi zaakceptować ze ktoś z niczego zrobił z igły widły...
Post był skierowany do Krzysztofa wiec po co była ta niemiła uwaga ze strony Kawy .Nie wiem co było w tym poscie złego ..
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Krzysztof.W
No Franca, ja to dopiero się rozgadałem :)

Hehe, no faktycznie, przebiłeś mnie bez dwóch zdań. :) Ale, kurczę, tym razem przekaz był klarowny, prawie wszystko zupełnie zrozumiałe.

Krzysztof.W
Można mi zarzucić brak odpowiedzialności zachowaniem. Ze mną to jest tak że pomimo gdy zapętlę się w powadze, to by nie czuć, że lata lecą robię akcje nie zawsze adekwatne do wieku. Ktoś kiedyś próbował się odstresować wymianą min pomiędzy kierowcami stojąc w korku? Np zabawnie jest wkręcić osoby pokazując im język, jako facet kobiecie, gdy dochodzi paru użytkowników można śmielej. Oczywiście jedna kobieta postuka się w czoło, pod nosem mówiąc idiota, następna pokaże palec przyjaźni lecz i znajdzie się taka co wybuchnie śmiechem odwzajemniając gest.

:DDD

Ja wybieram opcję numer dwa xD. W sytuacjach bardzo podobnych, choć jednak trochę innych. Czyli takich, gdy kierowca jeździ niezgodnie z przepisami, utrudniając jazdę współuczestnikom ruchu drogowego i naruszając ich bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza

Z swojej strony dziękuje za troskę i zaangażowanie. Niezrozumienie treścią nie jest bolesne, ważne jest to by sobą nie stawiało ono granic, tym bardziej z tytułu poróżnień nie zostawiało sobą niechęci.
Franca to chyba się poróżnimy. Mnie akurat denerwują kierowcy którzy pchają się na lewy pas służący do wyprzedzania i trzymają się niego zamulając ruch. Pomimo że ograniczenia przepisami w ograniczeniu prędkości do czegoś zobowiązują. Jednym słowem spadać z lewego pasa ruchu, mam dostać mandat to dostanę, nadmieniam że nie walę na trzeciego żeby nie było :)

Odnośnik do komentarza

A nie nie, mi nie chodziło o ŚCISŁE trzymanie się WSZYSTKICH przepisów. Myślę, że wyraźnie będzie to widoczne, gdy się zwróci uwagę zwłaszcza na tę część mojej wypowiedzi, którą podkreśliłam tłustym drukiem:

franca

Ja wybieram opcję numer dwa xD. W sytuacjach bardzo podobnych, choć jednak trochę innych. Czyli takich, gdy kierowca jeździ niezgodnie z przepisami, utrudniając jazdę współuczestnikom ruchu drogowego i naruszając ich bezpieczeństwo.

Czyli chodzi mi o takie nieprzestrzeganie przepisów, które naprawdę porządnie daje się ludziom we znaki. A tak konkretnie to miałam na myśli rzeczy typu zajeżdżanie rowerzystom ścieżki rowerowej, czasem nawet wpierniczanie się im przy tym tak, żeby było jak najcieżej uniknąć z nimi zderzenia. A przynajmniej żeby było takie wrażenie. :D

Odnośnik do komentarza

Być może Twój wątek został pominięty,napisz jeszcze coś w nim, a podbije się do góry.

Teraz dopiero zauważyłam ,że cały czas ktoś pisze w Twoim wątku ,więc nie za bardzo wiem o co masz pretensje,
wiedz też ,że nie zawsze da się pomóc, tym bardziej przez internet.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...