Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

I ja się dołączę. Wstaję rano, wszystko niby w porządku. Ubieram synka, siebie, myję się, jem śniadanie. Mój tata zawozi synka do przedszkola. Zostaję sama. Patrzę na mały bałagan, myślę, co mam do zrobienia. Kładę się na kanapie i odjeżdżam. Łapie mnie dół, boli głowa i przespałabym, nie wychylając nosa ani na chwilę cały dzień.

Odnośnik do komentarza

Słyszałem że ,,chyba" ta taka wredna dokarmiana niepewnością ryba :) Z pewnej strony wiem, że to dobrze gdy w rodzinie niema niektórych specjalistów, nie zawsze rodzinne (zamknięte) grono to rozwiązanie którego poszukujemy. Rozumiem, że wszystko zależy...no właśnie,od czego? ;)
Tak czy inaczej, będę trzymał kciuki by to ,,chyba", zmieniło obliczę nabierając bardziej pozytywniejszego znaczenia.

Odnośnik do komentarza

Sporo tu smutnych tematow,co rozumiem,bo sama zamiescilam ponury temat,ale dzis-dla odmianyi balansu-napisze,co fajnego zrobilam i Was serdecznie zachecam do tego,abyscie tez pisali nawet o swoich malych sukcesach,o tym,co umiecie dobrze robic albo nawet,co lubicie porabiac,co Was relaksuje,uspokaja,koi:).Dzis przygotowalam dla rodzinki przepyszny koktajl truskawkowy,mniam,mniam:)!,i domowy napoj z miety,melisy,z dodatkiem soku z cytryny i miodu,ale takiego od pszczelarza.Ugotowalam tez obiad,zrobilam pranie,zmywanie,zakupy i...itd.,ale najbardziej chcialam pochwalic sie tymi przygotowanymi pychotkami.Jesli ktos potrafi przygotowac lody domowe,najlepiej bez dodatku mleka,to prosze o przepis:):):).Przepraszam za bledy,ale klawiatura moja niedomaga.Pozdrawiam slonecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...