Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Krzysztof.W
Pogoda się uspokaja, mnie już schodzi pierwsza opalenizna :)
Słyszał ktoś o tej licealistce która odmówiła przyjęcia kwiatów od premiera? Dużo osób zarzuciło jej brak kultury, mnie się jej zachowanie podoba,innymi słowami bym tylko motywował.

O nie słyszałam o tej dziewczynie ale podziwiam odwagę

Moja opalenizna też już zeszła czekam teraz na słońce bo już brakuje go

Odnośnik do komentarza

Krzysztof.W

Słyszał ktoś o tej licealistce która odmówiła przyjęcia kwiatów od premiera? Dużo osób zarzuciło jej brak kultury, mnie się jej zachowanie podoba,innymi słowami bym tylko motywował.

Natomiast mnie ta wypowiedź się bardzo nie podobała,widać ,że była sterowana...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Woda sodowa, wielu dorosłych sobie z tym nieradzi a co dopiero osoba u której występuje proces dojrzewania. W jednym z wątków podaliście, że ma ono znaczenie do 17roku życia, cóż trzeba i uwzględnić że u niektórych osób proces się wydłuża. Myślę że i u zdrowych osób, ta para z uszu uchodzi, zaraz po 18tce gdy człowieka tak ciśnie do tej sumy wieku, lecz to tylko własne założenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

a słyszeliście o tym facecie co podał do sądu swoich rodziców za to że o niego nie dbali i cały czas na nim oszczędzali? Podał ich o odszkodowanie wysokości 250 tys....
Wczoraj oglądałam o nim program i za głowę się łapałam... dorosły facet... rodzice sponsorowali mu mieszkanie przez 7 lat studiów, kupili laptopa... a on im się tak odwdzięcza...

Odnośnik do komentarza

Hahaha, Trick, to jesteś regularnie obdarowywana, zupełnie bezinteresownie. :D
Jakie fajne te zdolniachy. :) Świetne jest to, że z jednej strony wyglądają słodko i niewinnie jak maskotki, a z drugiej są takimi skutecznymi łowcami, ekstra połączenie. :DDD

Krzysztof.W
Od jakiegoś czasu wydepilował bym futrzaka, lubię czarne ubrania a i z rolkami nie daje rady ich czyścić.

No bez przesady. :/ Z moich ubrań też duża część jest okłaczona, te czarne też. Ja tam po prostu jak zauważę futro na tym co mam na sobie, to strzepuję trochę i się nie przejmuję. :)

Kurczę, mój sam pije wodę z miski, a czemu Twój nie? Nie ma siły dojść do niej w taki upał? :(
Filemon jak chce się schłodzić to po prostu kładzie się w przedpokoju, gdzie jest całkiem niezły przewie, i jakoś daje radę. Myślę, że moja babcia lepiej się zna na tych sposobach chłodzenia(ma już bardzo duże doświadczenie z kotami), muszę ją podpytać.
Hehe, ja tam raczej nie kąpię kotów :), wychodzę z założenia, że są przystosowane do tego, żeby same dbały o higienę. Ale czasem są wyjątkowe sytuacje, tak jak były z moją poprzednią kotką. Czasem wracała z na tyle brudnymi łapami, że zostawiała wszędzie ich ślady. Wtedy trzeba było przynajmniej te łapy przemyć.

Odnośnik do komentarza

Ja tak mam, że spotkania wychodzą mi w biegu i niekiedy są to takie w których muszę się przejmować. Co do kąpieli, to koty regularnie od młodego były przyuczane. Zresztą same z ciekawości pchały się do miski bądź wanny. Jak nawilżę dłoń i zwilżę kota to się mu podoba, chodzi o to że jak sam jest to się nie schładza. Oczywiście że koty same dbają o higienę, tylko że czasem to futerko robi się tłuste. Poza tym zauważyłem że po kąpieli, gdy kota się osuszy i sam się wyliże to tak jakby nowej energii dostawał i orzeźwienia. Taki zabrudzony to wiecznie ledwo dyszy i nie może sobie miejsca znaleźć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...