Skocz do zawartości
Forum

Utrata wagi, kłujące bóle brzucha i biegunka


Gość lo...ka

Rekomendowane odpowiedzi

carloss, a u ciebie jak sytuacja? Waga nadal spada? Masz jakieś bóle brzucha? Może jakieś przelewanie w jelitach odczuwasz? U mnie nadal to samo :( Lekarz zapowiedział kolonoskopię, ale się boję tego badania. Gastroskopię zniosłem kiepsko za dugim razem.

Odnośnik do komentarza

Komercha
nie mów tak... pewnie przestał zaglądać...

Pewnie masz rację...
Ja jestem już po badaniu TK jamy brzusznej z kontrastem. Nic nie wykazała, wszystko w normie. Lekarz jednak zaordynował kolonoskopię, by mieć 100% pewności, że układ pokarmowy i wydalniczy jest zdrowy. Boję się jak nie wiem co!

Odnośnik do komentarza

arczi36
u mnie jak narazie waga stoi , tak wiec nie jest zle , kolonka nie jest taka straszna , bedzie dobrze , zobaczysz.

Według sztabu medycznego to już dopełnienie całego cyklu diagnostycznego. Jeśli kolono nic nie wykaże, to skierują mnie do psychuszki :) Ale akurat tego się nie boję... Niestety badań endoskopowych się lękam, bo opinie są podzielone. Znajomy lekarz zaleca 15 minutową sadację anestezjologiczną... Jednak wątpliwości są! Odnośnie spadku wagi, to równo od października 2011 do dziś spadło ze mnie... UWAGA ... 17 kg! Ze 103 kg zostało ledwo 86 kg. W szpitalu mnie pocieszali po badaniu TK, że gdyby to był nowotwór, to już bym nie miał okazji robić dalszych badań... Ale kto to wie?!

Odnośnik do komentarza

Witam,
Zgubiłem link do forum dlatego się nie odzywałem. Jestem po gastroskopii, która wykazała "cechy przepukliny dolnego odcinka przełyku". Podobno może to powodować ból. Czasami pojawia się ból brzucha, ale słabszy niż na początku i rzadziej, waga utrzymuje się mniej więcej na stałym poziomie. Zmieniłem dietę na lepiej strawną i jem częściej.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

~carloss
Witam,
Zgubiłem link do forum dlatego się nie odzywałem. Jestem po gastroskopii, która wykazała "cechy przepukliny dolnego odcinka przełyku". Podobno może to powodować ból. Czasami pojawia się ból brzucha, ale słabszy niż na początku i rzadziej, waga utrzymuje się mniej więcej na stałym poziomie. Zmieniłem dietę na lepiej strawną i jem częściej.
Pozdrawiam

Dobrze Cię słyszeć / czytać... Znaczy się - jesteś zdrów. Ja w poniedziałek jadę na kolonkę. Modlę się, by wszystko było ok. Jeśli wyjdę z tego cało i wynik będzie dobry, to przestaję dociekać...

Odnośnik do komentarza

Kochani,
jestem z Wami cały czas. Miałem kolonoskopię, nic nie bolało i nic nie wykazało to badanie. Lekarze postawili diagnozę - nerwica wegetatywna z zaburzeniami osobowościowymi. Cokolwiek to znaczy... Waga stanęła póki co i czuję się lepiej. Pozdrawiam,
George

Odnośnik do komentarza

W sumie mam podobnie ;/ 30 lat, 170 wzrostu ok 50 kg wagi ( obecnie)
Z pol roku temu mialem zatrucie pokarmowe bedac w Pl... Od tego momentu czuje, ze gorzej sie czuje ;//
Schudlem i teraz ciezko wrocic do ponownej wagi.
Z lekarzami sie nie dogadam ;o
Kwestie nerwicowe wchodza w gre
Zle odzywianie takze
Duzo pracy - malo odpoczynku takze

Odnośnik do komentarza

 Bezwzględnie powinna  być wykonana laparoskopia jamy brzusznej w celu  zbadania czy nie ma zmian na jelitach /nie w jelitach/ których nie można wykryć żadnym innym badaniem Piszę bo niedawno moja ciocia miala takie objawy  Badania w szpitalu klinicznym nic nie wykazały Została wypisana a po miesiącu miała operację w innym szpitalu z powodu niedrożności jelit i wodobrzusza Okazało sie że to rozsiany nowotwór otrzewnej

Odnośnik do komentarza
Gość Service de pret d'argent

Nous offrons un service de prêt. L’argent est disponible dans les 48 heures et un taux d’intérêt très intéressant. Cette offre s’adresse à toute personne ayant des difficultés financières dans la réalisation d’un projet (quel qu’il soit). La fixation d’un remboursement est également négociable. Voulez-vous démarrer une entreprise professionnelle, lever des fonds pour obtenir des biens immobiliers? Quel que soit le domaine dans lequel vous souhaitez investir, n’hésitez pas à contacter : Financeducoeur@gmail.com
Whatsapp : +33 7 51 94 53 96
Jacques DUCOEUR 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...