Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie krok po kroku dadaaria


Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest żadne ogłoszenie ,moja pomoc jest całkowicie darmowa , to co napisałem to tylko przykład , żeby schudnąc trzeba wyeliminować tłuszcze bo bez tego nie ma co myśleć o schudnięciu , 1000 kalorii to nie jest mało tylko trzeba wiedzieć co jeść , np. zamiast białego pieczywa jedz ciemne , nie smażymy tylko gotujemy , zupy nie zabielamy , pijemy jak najwięcej wody , alkochole i przekąski jak lody czy chipsy musimy wywalić z jadłospisu , pamiętaj że nawet jak siedzisz to spalasz kalorie , więc nim więcej się ruszasz tym lepiej , jeśli nie chcesz chodzić na siłke itp też jest na to sposób , bieganie i rower na świerzym powietrzu , 6 weidera lub ćwiczenia brandona cartera , wiadomo odchudzanie nie jest najłatwiejsze ale przy odrobinie chęci i pomocy może być znacznie łatwiejsze , aha 1000 kalorii to jest zalecana ilość ale może to być 1500 lub 2000 kalorii tylko trzeba pamiętać żeby spalać codziennie 400-500 kalorii więcej , jeśli ktoś się zdecyduje na skorzystanie z mojej pomocy to oprócz indywidualnego programu treningowego dostanie ode mnie specjalny program którym będzie można sobie liczyć kaloriie itp , całkowicie za darmo bez żadnych ukrytych płatności itp , poprostu mi się udało schudnąć , następnie ułorzyłem programy kilku znajomym i też się udało więc chciałbym się podzielić moją wiedzą z osobami które potrzebują pomocy . To co napisałem we wszystkich moich postach to tylko przykłady , dla każdej osoby układam indywidualny program który przyniesie maksymalną satysfakcje , jeśli tylko będziesz się stosować do moich zaleceń gwarantuje ci że schudnisz bez efektu jojo , nic nie ryzykujesz , jeśli będziesz chciała to pogadamy , ustalimy dokładnie w czym tkwi problem i go poprostu zlikwidujemy , jakby co zaglądam na tą stronke raz w tygodniu .

Odnośnik do komentarza

Napisz czym tak miejwięcej się stresujesz bo stres stresowi nie równy , jeden da się zmniejszyć poprzez diete i domowe sposoby a inny może być już taki że trzeba się poprostu wybrać do specjalisty , ale tak na szybko co mi wpadło do głowy , ostatnio widziałem dobry program gdzie mówili właśnie o syndromie głodu , chodzi o to że dosyć często nam się wydaje że jesteśmy głodni i od razu sięgamy po jedzenie , a powinniśmy zanim coś zjemy nalać sobie szklanke czystej wody i ją wypić może się okazać po kilku minutach że wcale nie byliśmy głodni tylko nasz organizm przyzwyczajony do takich zachowań automatycznie się domagał czegoś do jedzenia , no chyba że rzeczywiście jesteśmy głodni no to najlepiej żebyś jadła wówczas coś co nie ma dużo tłuszczy , mogą to być owoce np. jabłoko ok 70-80 kalorii bardzo dobrze się sprawdza między posiłkami , tutaj praktycznie nie ma znaczenia jakie owoce jesz byle z nimi nie przesadzić , omijaj kanapeczek jeśli musisz to jedz ciemne pieczywo i staraj się nie stosować masła czy margaryny , dobrym wyjściem jest zrobienie sobie białego sera z pokrojonym pomidorem , ogórkiem lub cebulą , można śmiało to stosować jako kolacja . Moja dobra znajoma ćwicząca dość intensywnie jako że chce schudnąć pare kg stosuje się do prostej formy : 3 posiłki główne czyli śniadanie np. płatki kukurydzianie bez cukru , herbata z cytryną i 2x cukier, obiad : ryż z jabłkami ( ryż jest świetnym zamiennikiem za ziemniaki ) dobrym wyjściem też jest makaron z serem sycący a nie ma dużo tłuszczy , na kolacje warzywa z mięsem duszone lub na szybko kanapki na ciemnym pieczywie z serem białym z pokorojonymi warzywami , między posiłkami zjada po 1 lub 2 owoce popijając to szklanką czystej wody , dzięki temu czuje się zawsze syta a ilość tłuszczy ogranicza do minimum , odradzam w trakcie trwania diety picie kawy i silnej herbaty jeśli musisz to pij jak najmniej , ale lepiej zamienić na czystą wode lub taką z dodatkiem cytryny itp , troszke się rozpisałem ale mam nadzieje że chociaż troszke pomogę , pamiętaj to tylko od ciebie zależy czy schudniesz , jeśli się bardzo stresujesz możesz próbować medytacjii żeby się uspokoić , albo mantra tutaj musisz sobie sama sprawdzić co będzie lepsze dla ciebie . Tak na koniec pamiętaj żeby osiągnąć jakieś wyniki muisz być wytrwała bo nikt za darmo nic ci nie da .

Odnośnik do komentarza

ehhh wlasnie najgorsza jest ta wytrwalosc jak powiedziec sobie nie? jak to sobie wytlumaczyc kiedy slinka cieknie na mysl o buleczce z nutellą :) jak wycwiczyc silną wolę????

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Tak jak napisałem , dla tych co mają trudność z odstawieniem dobrą dietą może okazać się dieta 6 dniowa gdzie przez cały tydzień się pilnujemy a 7 dnia pozwalamy sobie na odrobine szaleństwa , oczywiście troche nam wolniej bedzie spadać waga ale za to nie odetniemy się całkowicie od naszych małych smakołyków , ważne tylko żeby nie przesadzić tego dnia bo cały trud tygodniowy pójdzie na marne , co do płatków kukurydzianych to był tylko przykład nie jemy ich codziennie tylko 1 ew 2 w tygodniu , ilość cukru jakie one mają nie jest aż tak duża żeby podczas ćwiczeń nie dało się spalić , co do słodzenia herbaty jak ktoś chce słodzić to polecam żeby się przeżucił na miód jest zdrowszy a i kalorii ma znacznie mniej , oczywiście nie polecam na początku odchudzania całkowicie zrezygnować z cukrów itp , tylko stopniowo stawiać sobie że np. co tydzień będę mniej słodzić lub co tydzień będzie się odrobine zmiejszać ilość przekąsek itp , nie ma złotego środka dla wszystkich żeby schudnąć , najważniejsza jest silna wola bo to od niej zależy czy wytrwamy w naszych postanowieniach , ja osobiście polecam stopniowe zmniejszanie kalorii itp , niż od razu skakać na głęboką wode , wiadomo że troche wolniej się odchudzimy ale ryzyko efektu jojo znacznie spadnie i dzięki temu po jakimś czasie będziecie w stanie w pełni kontrolować swój organizm , pamiętajcie to że teraz nie możecie jeść swoich przysmakó nie znaczy że w przyszłoście nie będziecie mogli ich jeść , jak sami poprzez tą kuracje nauczycie się odpowiednio układać własne posiłki i sposoby spalania zbędnych kalorii , dzięki temu nawet jak coś zjecie kalorycznego to nie będzie problem . Silna wola to nasz przyjaciel ćwiczcie ją a będzie wam łatwiej , postawcie sobie jakiś cel , ja w trakcie odchudzania przyjołem proporcje 0,5-1 kg tygodniowo zrzucać + jakakolwiek ilość TT spalać , przez cały okres się tego trzymałem mają kilka podstawowych zasad : 0 alkocholu , 0 smażenia , białe pieczywo zastąpiłem ciemnym , zwiększyłem ilość warzyw i owoców , słodycze tylko 7 dnia w trakcie regeneracjii organizmu po treningach , pić co najmniej 4-5 szklanek czystej wody , cukier stopniowo ograniczałem do herbaty itp , mięso tylko gotowane , pilnować aby dzienna dawka spalania była zawsze większa od przyjmowanej , 3-4 w tygodniu bieganie 20-30 minut + trening na własnej siłowni , porządnie się wysypiałem między 6 a 7 godz . Tego się trzymałem i co tydzień gubiłem 1 kg , oczywiście to jest program dostosowany do mnie , dzięki niemu w ciągu ok 3 miesięcy oprócz tego że zgubiłem 11 kg to jeszcze nauczyłem się samokontrolii oraz ustalania własnego jadłospisu tak żeby zawsze znalazło się w nim miejsce na jakieś słodycze oczywiście w umiarkowanej ilości , jak ktoś ma z czymś problem to piszcie jak będę miał troche czasu to wrzucę tutaj link do programu który pomoże wam w ustalaniu jadłospisu .Pamiętajcie za darmo nie ma nic i te wszystkie suplementy które są na rynku oczywiście coś pomagają ale dopiero wtedy jak się stosuje diete i ćwiczenia w innym wypatku to tylko wywalanie kasy w błoto .

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj był fajny odcinek doktora oza, jak ktoś ma możliwość to polecam go obejrzeć ,dzisiaj pokazywał dlaczego tyjemy na podstawie osób zabieganych i nie mających czasu , osoby nie mające czasu na normalne jedzeinie czesto nie jedzą śniadania a w ciągu dnia piją kawe i coś na żab a wieczorem organizm zaczyna szaleć więc żeby zabić gółd często sięgają po hamburgery , pizze frytki itp a to jest straszne dla ciała , może na chwilke to wystarczy ale na dłuższą mete takie odżywianie jest mordercze dla organizmu , później się ludzie dziwią że jakieś choroby mają , odpowidnio odżywiając się tzn. bez diety poprostu normalnie powinno się jeść 3x główe posiłki czyli śniadanie ,obiad ,kolacje i 2x między posiłkami jak owoce , warzywa np. gotowane na parze , coś lekkiego i wystarczy , jak ktoś chce się odchudzić to siłą rzeczy musi zacząc liczyć kalorie , dla mnie osobiście dieta która powoduje że chodzimy głodni i źli na wszystko to jakaś pomyłka jest kupe fajnych diet które stopniowo przstawiają organizm na zdrowe odżywianie . Wielu ludzi myśli że są panami własnego ciała i mogą jeść co chcą , przykro mi to mówić ale jak się rozpieści organizm podając mu nadmiar cukru i tłuszczy to później ciało bedzie się bronić na wszelkie sposoby aby tego nie stracić , teoria szklanki wody jak oszukać organizm i zobaczyć czy jesteśmy naprawde głodni w tym przypadku jest dobrym sposobem do oszukania go . Tak na koniec ciekawostka czytałem gdzieś o tym że nie powinno się jeść ostatniego posiłku nawet jeśli idziemy wceśniej spać przed godziną 17 bo organizm automatycznie odkłada to do zapasów i za 2-3 godziny i tak będzie dalej wołał o jedzenie , tak więc reasumując jeśli lubicie jeść i nie potraficie bez tego życ jedzcie częsciej 5-6 posiłków dziennie ale nie przejadajcie się bo to źle robi dla ciała , pamiętajcie troche potu teraz może uratować wam życie za kilka kilkanaście lat i nie liczcie że może nic się nie stanie że was to nie dotyczy .

Odnośnik do komentarza
Gość Malwina18

ja to znam jak chce sie jesc a wie sie, ze juz zjadlo sie tego dnia duzo. ja tak mam praktycznie codziennie mowie sobie ze przeciez godzine temu jadlam i to sporo ale jednak czlowiek robi sie glodny moim zdaniem wlasnie nie z zoladka tylko gdzies w glowie chcemy jesc chociaz zoladek tego nie potrzebuje nie wiem jak sobie to wytlumacze ale bede probowala

Odnośnik do komentarza

najlepiej sie nie skupiac na tym ze sie chce jesc bo wtedy jeszcze bardziej sie chce jesc, jak wiesz ze jadlas wczesniej i ze w brzuchu jestes najedzona a psychicznie czujesz glod to najlepiej zmienic zajecie zeby skoncentrowac sie na czyms innym i oderwac sie na chwile od mysli o jedzeniu

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...