Skocz do zawartości
Forum

Nabrzmiewanie nająrzy i ból jąder a naderwanie powrózka nasiennego


Gość cz...aw

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z jadrami lub powrózkami nasiennymi od 3 lat.Jeden powrózek mam tak jakby rozdzielony na 2 przewody na jednym jadrze. Natomiast na drugim jądrze z tylnej jej części takie mam wrażenie jakby lekko naderwało się nad jądrze lub ta żyła co odprowadza krew lub coś innego a w powrozku jest jakby jakaś twarda żyła. Po tym naderwaniu(chociaż nie wiem czy jest to naderwanie sam tak stwierdzam kiedyś mocniej się dotknąłem w tym miejscu i potem wystąpiły te problemy ) wystąpiło to rozdzielenie powrózka, nabrzmiewają mi nad jądrza kiedyś częściej teraz coraz rzadziej mniejszy jest też ból coraz rzadziej występuje. Wstydzę się puści do lekarza.
Teraz mieszkami studiuje w warszawie a pochodzę z województwa lubelskiego chciałbym tam pójść na wizytę. Chciałbym wiedzieć czy będę mógł tam pójść do jakieś przychodni na kasę chorych???
Gdzie bym miał się udać na wizytę jeżeli nie na kasę chorych to prywatnie jakiś adres bym prosił telefon itp.??? Wolał bym tez ze by to byla przychodnia do ktorej mozna puiśc bez skierowania.
Chciałbym wiedzieć co to może być co się dzieje z moim zdrowiem czy będę mógł mieć dzieci i czy będę musiał leczyć się operacyjnie???

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Bez dokładnego zbadania przez lekarza i wykonania dodatkowych badań trudno będzie powiedzieć co Ci dolega. Właściwym specjalistą będzie urolog. Oczywiście w ramach NFZ masz prawo do bezpłatnej wizyty. Do urologa będzie Ci potrzebne skierowanie od lekarza rodzinnego. W przypadku wizyty prywatnej adresy oraz telefony bez problemu znajdziesz w internecie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...