Skocz do zawartości
Forum

Opadanie penisa podczas stosunku


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było to związane z początkiem związku ale bardzo często mężczyźnie penis opada po prostu ze strachu.Stresuje się jak to będzie z nową partnerką, potem penis znowu opada i zaczyna się błędne koło Jesli chodzi o szybkie dochodzenie to równiez nie jest to takie rzadkie, nie każdy mężczyzna może tak długo jak panowie z filmów dla dorosłych i jeśli bardzo ale to bardzo go podniecisz i jednocześnie będzie wyluzowany to skończy w kilka ruchow nawet Mój też nie jest długodystansowcem ale wypracowaliśmy sobie sposoby na przedwczesny wytrysk. Na początku używaliśmy gumek durexa z płynem przedłużajacym wytrysk. Aktualnie chusteczek orgasm control.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy nowość? Od dobrych kilku lat mąż używa. Z przerwami oczywiście. Tylko, że z tego co widziałam to nie są tak dostępne jak prezerwatywy bo jest możliwość jedynie zamówienia przez internet.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, jest możliwość, że po prostu w gumce jest zbyt wiele substancji znieczulającej. Przed seksem możecie ją wydłubać bo często gumka nie jest nią pokryta od środka ale ta substancja jest w formie stałej i potem się rozpuszcza. Ewentualnie spróbujcie tych chusteczek o których wspominałam....

Odnośnik do komentarza

Nie zaczynałbym od razu od sildenafilu. Odradza sie na początku faszerować się takimi lekami. Szczególnie,że coś takiego może uzależnić. Polecam bardziej łagodne środki takie jak:
Viamen - coś na wzór viagry
cum on
penis complete
Te dwa bierze się regularnie ( cżesto bierze się potency therapy plus mozna wspomagać się man tabs, przynajmiej na początku)
Wszystkie zawierają L argininę, która ma dobre działąnie przy problemach ze wzwodem

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, Szczególnie,że z tego co wiem to środków z sildenafilem nie można kupić w pierwszym lepszym sklepie ale trzeba wybrać się do lekarza po receptę. A trochę obawiałbym się zamawiać jakieś podróbki viagry w sieci.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie! Szczególnie,że nie wiadomo tak naprawdę co zawierają takie tabletki. Jeśli są to tabletki powodujące jedynie placebo to mniejszy problem. Gorszy jeśli nafaszerujemy się czymś nieodpowiednim. L arginina nie uzależnia oraz nie powoduje efektów ubocznych. I z tego co wiem to w większości przypadków wystarczy właśnie ona. Viagre i jej pochodne wprowadza się już naprawdę w ostateczności. Kiedy nic innego już nie działa.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, to Twój mąż i sama wiesz jak z nim porozmawiać. W małżeństwie trzeba być ze sobą szczerym. Powinnaś go trochę zrozumieć bo problem z erekcją dla faceta to często kwestionowanie jego męskości i on na pewno bardzo to przeżywa. Nie powinnaś na pewno na niego naciskać ale powinnaś z nim rozmawiać delikatnie. Poleć mu zrobienie sobie badań. No i czy brał jakieś tabletki?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...