Skocz do zawartości
Forum

Jak się pozbyć trądziku?


Gość da...ia

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! Widzę, że też macie problem ze swoją cerą, a konkretnie z trądzikiem. Znam ten ból. Od kiedy byłam nastolatką
miałam pełno pryszczy i zaskórników, pełno przetestowanych maści i tabletek oraz wizyt u dermatologa. Teraz już wiem, że to nie było warte wydanych pieniędzy. Po skorzystaniu z zabiegu w http://smile.expert/medycyna-estetyczna/ tradzik minął, mają fantastyczne sposoby i jakie relaksujące, bajka! :)

Odnośnik do komentarza
Gość Katia899

U mnie sprawdził się kwas azelainowy, kilka zabiegów plus odpowiednia pielęgnacja domowa, kosmetyki nawilżające, doustnie probiotyki i tez stosowane na skore. Jest o niebo lepiej. Wreszcie nie mam problemu ze zmianami ropnymi. Zabiegi robiłam w klinice dr legrand, polecam to miejsce.

Odnośnik do komentarza

Codzienny kontakt z kurzem wpływa bardzo niekorzystnie nie tylko na cerę, ale też na cały organizm. Środowisko zewnętrzne na ogromny wpływ na to jak się czujemy i wyglądamy. Na początek rozważyłabym zmianę trybu życia, jeżeli jest taka możliwość. Eliminacja szkodliwych czynników powinna bardzo dużo pomóc, a nawet rozwiązać problem. Jeżeli jednak to zawiedzie, pozostaje wizyta u dermatologa, proszę zasięgnąć innej opinii, jeżeli z poprzedniej wizyty nie jest Pani zadowolona. Proszę też pamiętać, że leczenie trądziku to bardzo długi proces i często bywa tak, że na początku leczenia wygląda się gorzej.

Odnośnik do komentarza

Ja z trądzikowymi problemami długo się męczyłam. Wizyty u dermatologów, zmiana diety, trybu życia, maseczki a efekt słaby. Na kontrolnej wizycie u ginekologa sam mnie zapytał o antykoncepcję, nie jako zabezpieczenie bo wtedy tego nie potrzebowałam, ale właśnie na problemy trądzikowe. Trochę miałam obawy, że może jeszcze gorzej będzie, jak organizm zareaguje, ale wyszło dobrze. Belara, którą mi lekarz zapisał z trądzikiem sobie nareszcie poradziła. Pierwszy miesiąc trochę mnie czasem głowa bolała i plamienia miałam, ale potem już było w porządku. Ważne, że już mam ten problem za sobą.

Odnośnik do komentarza

Polecam udać się do gabinetu medycyny estetycznej. Sama borykałam się z podobnym problemem, nic nie pomagało. Dopiero wizyta w gabinecie lekarskim Moja Estetyka w Rzeszowie, pomogła uporać mi się z tym problemem. Super obsługa i bezbolesne zabiegi. Szczerze polecam jako jedna z zadowolonych klientek. Warto spróbować i przekonać się na własnej skórze, a efekty są zadowalające.

Odnośnik do komentarza

Ja także miałam okropne problemu z trądzikiem, wstydziłam chodzić się do liceum, tona podkładu a i to mało pomagało, do dzisiaj leczę skutki swoich zaniedbań i co trzy tygodnie mam zabiegi laserowe w Klinice Krajewski, mają tam naprawdę dobrych specjalistów, więc może zamiast działać na własną rękę tak jak ja to podejdziesz do tego z większą rozwagą :)

Odnośnik do komentarza

Dieta i odpowiednia higiena. Oprócz częstej zmiany recznika polecam stosować pianke do mycia twarzy od Bielendy z serii manuka honey nutri elixir. U mnie świetnie się sprawdziła przy oczyszczaniu i detoksykacji twarzy, ale co waznie nie wysuszyła jej, bo zawarte w niej mleczko pszczele dobrze nawilża skórę :)

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaKasia2

moją zmorą od zawsze też był tradzik, tona tapety to byla norma jeszcze w czasach liceum ale pozniej stwierdzialm ze trzebba coś z tym zrobić. I koleżanka mi poleciła fajny zabieg :) dzięki urzadzeniu secret rf 2.0 (trochę trudna nazwa, specjalnie googlowałam żeby się nie pomylić-) nie wiem jak to działa, bo specem nie jestem ale widzę poprawę. cerę mam gładką i wreszcie mogę dać skórze oddychać :) także polecam!

Odnośnik do komentarza

długo walczyłam z trądzikiem, uporałam się z nim dopiero w wieku 35 lat! tak wlasnie tak długo miałam trądzik, chodziłam na zabiegi do kosmetyczki, stosowałam rozne kosmetyki, no cuda wianki dosłownie. Pani w aptece powiedziała mi o novaclear, wiadomo sceptycznie zareagowałam bo już tyle co ja wydalam pieniędzy na te cudowne kosmetyki na trądzik to tylko ja wiem i ktoś kto tez miał z tym problem. I to był strzal w dziesiatke! One sa swietne, maja cala serie przeznaczona do skory problematycznej - trądzikowej. Teraz używam ich kremu natluszczajaco-nazilzajacego, również jest swietny!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...