Skocz do zawartości
Forum

Jak odzyskać utracone przez stres włosy?


Gość ex...em

Rekomendowane odpowiedzi

szukam pomocy jestem kobietą straciłam w tydzień me piękne długie zdrowe włosy zawsze o nie dbałam wiele bym dala by je odzyskać jeden stres me ciało zostało gołe czy nie ma dla mnie ratunku przeszłam wiele specjalistów oznajmili że nie mam co sie łudzićto nie realne a ja cały czas wierzę że przyjdzie dzień radosci proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Słuchaj może jakaś suplementacja diety, odzywki dla osób po chemii typu wax. Musisz porozmawiać z aptekarkami może one coś doradzą. Moim zdaniem powinnaś poszukać jakiś preparatów na włosy dla osób po chemii, może to ci pomoże

Odnośnik do komentarza

Czuję Twój ból. włosy dla kobiety są prawie wszystkim...
Ja osobiście używałam Revalid, to doustne tabletki. Pamiętaj , że efektu nie będzie od razu, tylko po minimum 3-6 miesięcy zażywania. Mnie pomogło i dodatkowo włosy zrobiły mi się błyszczące. Przeczytaj dokładnie ulotkę, bo nie wolno ich jeść na pusty żołądek.
To od wewnątrz.

dodatkowo znam świetną domową maseczkę na wzmocnienie włosów. Otóż: 1 żółtko, 1 łyżeczka olejku rycynowego(w aptece), 1 łyżeczka miodu i 1 łyżeczka soku z cytryny. Mieszkasz, nakładasz na całą długość włosów przed myciem głowy , zawijasz ręcznikiem i chodzisz w tym tak długo jak długo wytrzymasz:) później spłukujesz i myjesz głowę. Mozesz robić tak przed każdym myciem głowy, a jak już poczujesz że się wzmocniły to np raz w tygodniu.
Maseczkę też przetestowałam, n iestety brakuje mi systematyczności:)

Odnośnik do komentarza

dlaczego niby nie ma dla ciebie pomocy? Jedź do dermatologa, niech ci przepisze coś na odrost włosów. Byłam w bardzo podobne sytuacji, ale włosy mi wypadły od farby (na górze miałam włosy, a jak je podniosłam, to byłam całkiem łysa) i pani doktor przepisała mi silne leki na odrost i dziś już mam normalne włoski :)

Odnośnik do komentarza
Gość Witkacka

Zgadza się! Trzeba iść do dermatologa i trychologa. Z pewnością jest jakaś kuracja dla ciebie. A na okres kuracji można też skorzystać z profesjonalnego retuszu ubytków - nic nie będzie widać. Dobre zdanie mam o salonie Miraflores, tam robia prawdziwe cuda z włosami!

Odnośnik do komentarza
Gość Mary_Jane

Nowy salon Miraflores jest naprawdę super! Jeszcze piękniejszy niż poprzedni! łatwo dojechać - nawet bez samochodu - MZK linia 250 z metra Młociny. Ja jestem im wierna ze względu na eko-fryzjerstwo. Farby ekologiczne do włosów, ekologiczna pielęgnacja. Polecam wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Gość Minionka123

A słyszeliście o toniku Nefret+? Regularne stosowanie hamuje wypadanie włosów, odżywia je i pielęgnuje. Znakomity kosmetyk - mogą go używać nawet osoby z łuszczycą, grzybicą i innymi chorobami skórnymi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...