Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie ciąży lub choroby gastrycznej


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Moim problemem od kilku dni (3-4) jest podejrzenie ciąży lub choroby gastrycznej. Pierwszymi objawami były nudności, które jednak szybko się skończyły bez wymiotów. Następnego ranka zauważyłam znacznie nabrzmiałe podbrzusze i piersi. Następnie, co było dość dziwne, w moim podbrzuszu odczułam jakby dziwne bulgotanie, lub coś w rodzaju nerwobólu który nagle się pojawia i po kilku sekundach znika. Utrzymuje się on do dziś i nasila przy spożywaniu niektórych posiłków. Później pojawił się ból w lewej pachwinie, natomiast z prawą jest wszystko w porządku. Dodam że często oddaję mocz.
Na objawy ciąży jest na pewno za wcześnie, jednak ciągle się niepokoję.
Moje cykle trwają przeciętnie 28-29 dni, dziś jest 17 dc, a ostatni stosunek odbył się 6 dc. jednak mój chłopak był zabezpieczony i nie doszło do wytrysku.

Bardzo proszę o pomoc i o udzielenie informacji o możliwości zajścia w (niechcianą) ciążę lub ewentualnej podejrzewanej chorobie.

pozdrawiam, Milena.

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Jeśli mam wybierać to raczej stawiałabym na to drugie, poniewaz jak zauwazyłaś, za wczesnie na objawy ciąży. Poza tym są na nia marne szanse, skoro było zabezpieczenie i nie było wytrysku.

A choroba gastryczna, drobne przytrucie lub słynna grypa żołądkowa to już bardziej. Jeśli objawy utrzymają Ci się przez kilka dni to idź do lekarza rodzinnego. Zazwyczaj żołądkówki, lub jak kto woli jelitówki, trwają 1-2 dni.

Zastanów sie też czy dzień wcześniej nie spożywałaś czegoś podejrzanego lub dobrze znanego, ale przeterminowanego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...