Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha i skrzepy krwi po ciąży pozamacicznej


Gość ka...il

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miłam podejrzenia ciąży pozamacicznej, zabieg pierwszy miałam 10 października łyżeczkowanie i laparoskopie, okazało się jednak, że ciąża źle się rozwijała a w lewym jajniku miałam cyste którą usunęli, wyszłam ze szpitala po czterech dniach. Dwa dni w domu i dostałam silnych bóli i krwotoku i wylądowałam w szpitalu okazało się że źle zostałam wyczyszczona przed zabiegiem silne bóle i dużo skrzepów zabieg powtórzono 17 października do dzisiejszego dnia mam plamienia z krwawieniami lekkimi na przemian. Dwa dni temu zaczął boleć mnie brzuch i mam śluzowate skrzepy krwi brzuch boli rano po dwóch nospach przechodzi ale tez dopiero jak zejdą ze mnie skrzepy nie wiem czy to normalne między czasie byłam nie u swojego lekarza stwierdził że macica jest ruchoma i jest ok ale usg mi nie zrobił, zapisana jestem do mojego lekarza prowadzącego ale dopiero pod koniec tygodnia bo do niego jest strasznie trudno się dostać, a bardzo się martwię, że coś jest nie tak. Proszę mi podpowiedzieć czy mam się zgłosić do szpitala czy poczekać na wizytę.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Jednym z powikłań zabiegu łyżeczkowania, jest bolesność w obrębie miednicy towarzysząca krwawieniu. Jeżeli krwawienie jest masywne wymaga leczenia szpitalnego. Innym powikłaniem wymagającym leczenia jest infekcja w obrębie miednicy mniejszej.
Krwawienie po zabiegu łyżeczkowania może utrzymać się nawet do 2 tygodni.
Czekaj na wizytę u lekarza a w przypadku silnych bóli i masywnego krwotoku jak najszybciej udaj się do szpitala.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...